REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Profilaktyka sukcesyjno-testamentowa w firmie - zapraszamy na spotkanie networkingowe

Miasto

Tylko 9% Polaków powyżej 45. roku życia ma sporządzony testament. Wynika to być może z naszego przekonania, że jesteśmy niezniszczalni i dopóki nie mamy problemów ze zdrowiem, to nic nam się nie przydarzy, a może z faktu, że w Polsce finanse są wciąż tematem trudnym i niewygodnym, a testament to przecież dokument finansowy. Tymczasem dobrze sporządzony testament to bezpieczeństwo finansowe dla całej rodziny, a w przypadku przedsiębiorców to także zabezpieczenie dalszego funkcjonowania ich biznesu.

REKLAMA

Brak testamentu w biznesie (np. wśród wspólników) oraz niewskazanie zarządców sukcesyjnych w przypadku Jednoosobowych Działalności Gospodarczych to przepis na spore kłopoty dla spadkobierców i dla firmy, na wypadek śmierci przedsiębiorcy. Dlatego warto wiedzieć, jakie są możliwe rozwiązania w tym zakresie i świadomie, odpowiednio wcześniej podjąć najlepsze decyzje. 

Centrum Rozwoju Biznesu zaprasza 20 września na pierwsze powakacyjne Spotkanie Networkingowe, podczas którego będziemy rozmawiać na temat: "Profilaktyki sukcesyjno - testamentowej w firmie"

1. Czy jest potrzebna i komu?

2. Przed czym i kogo zabezpiecza?

3. Po co nam testament?

4. Jakie mogą być skutki braku sukcesji w firmie?

5. Co wystarczy zrobić, aby uniknąć powyższych następstw?

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z nami:

Sebastian Russer, wieloletni praktyk biznesu. Od ponad 25 lat łączy doświadczenie marketingowe, zarządcze oraz sprzedażowe. Pracował dla takich marek jak: Peugeot, Compass Grupu, Olimplabs, e-Serwie. Ostatnie lata poświęcił wdrażaniu projektów wspierających przedsiębiorców, zabezpieczających ich firmy na wypadek nagłych nieprzewidzianych zdarzeń. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów w Warszawie. Prywatnie ojciec trzech dziewczynek, miłośnik sportów wodnych, od niedawna mieszkaniec powiatu wyszkowskiego.

Harmonogram spotkania:

8:30 - 8:45 przywitanie uczestników, czas na kawę.

8:45 - 9:00 przedstawienie organizatorów i kilka słów o idei networkingu CRB

9:00 - 10:30 warsztat szkoleniowy: "Profilaktyka sukcesyjno-testamentowa w firmie"

10:30 - 11:30 przedstawienie oferty/ usługi/ każdego z uczestników spotkania, w formule: Kim jestem? Co robię? Jakie produkty/usługi oferuję? Co mnie wyróżnia?

11:30 - 12:00 dyskusja, networking, nawiązanie współpracy.

Spotkanie odbędzie się w biurze coworkingowym przy ul. Harcerskiej 2, III piętro.

Koszt udziału: przy zakupie biletu do 16 września - 89 zł, przy zakupie biletu po 16 września - 99 zł (opłata zawiera: kawę/ herbatę/ wodę oraz wytrawno-słodkie przekąski). Liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety na wydarzenie: kupisz TUTAJ 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


spotkanie networkingoweWyszkówfirmaCentrum Rozwoju Biznesutestament

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA