REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Pijana matka chciała odebrać dzieci ze szkoły

Na Sygnale

Policja zostali wezwana do jednej z wyszkowskich szkół podstawowych. Powodem interwencji była pijana matka, która chciała odebrać dzieci uczęszczającego do I i III klasy. 29-letnia mieszkanka powiatu wyszkowskiego w tym czasie opiekowała się jeszcze dwuletnią córką. Kobieta miała w wydychanym powietrzu ponad 3 promile! 

REKLAMA

W poniedziałek 11 września około godz. 14.00 oficer dyżurny wyszkowskiej komendy policji otrzymał wezwanie do szkoły podstawowej, skąd uczniów klasy I i III przyszła odebrać pijana matka, pod której opieką była jeszcze dwuletnia córka. Pijana kobieta została poddana badaniu na zawartość alkoholu. Okazało się, że ma ona w wydychanym powietrzu ponad 3 promile. Na miejscu pojawili się również pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej oraz załoga karetki pogotowia, która sprawdziła stan zdrowia dzieci. Wyszkowscy policjanci o sytuacji poinformowali Sąd Rodzinny. Decyzją służb do czasu wyjaśnienia sprawy dzieci pozostaną w pieczy rodziny zastępczej. Policjanci gromadzą materiał dowodowy w sprawie oraz badają sytuację rodziny. Całość dokumentacji zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który podejmie decyzję co do dalszego losu rodziny. Taka niefrasobliwość może zakończyć się dla rodzica nawet ograniczeniem lub odebraniem władzy rodzicielskiej.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Hahaha
Jakie poświęcenie... Madka z Pułtuska do Wyszkowa dzieci prowadza. To jest coś! No, a że gorąco, to i bro obciągnęła.
Patologia
Patologia

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA