REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Rowerem na Śnieżkę

Sport

Patryk Białek z klubu Catena Wyszków wziął udział w zawodach Rowerem na Śnieżkę. Reprezntujący barwy Cateny zawodnik ukończył rywalizację na trzecim miejscu.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Na Śnieżkę - najwyższy szczyt Karkonoszy - nie tylko można wejść, ale i wjechać rowerem. Udwodnili to kolarze, którzy rywalizowali podczas wydarzenia Rowerem na Śnieżkę. Wśród nich był reprezentujący Catenę Wyszków Patryk Białek, który spisał się znakomicie i ukończył rywalizację na trzecim miejscu. Czas, w jakim wjechał na szczyt, to 1:02:59. Wielkie brawa i podziw za ten wyczyn.

Fot. Archiwum prywatne

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


Catena WyszkówRowerem na ŚnieżkęŚnieżkaKaronoszekolarstwoMTB

Komentarze

Brawo !
Catena jest niesamowita.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA