REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Leśna Banda, czyli zajęcia dla szkół podstawowych

Nauka

Rodzice dzieci klas 1-3, nauczyciele i dyrektorzy szkół podstawowych, zapraszamy do udziału w projekcie Leśna Banda. Czekają na Was warsztaty przyrodnicze w plenerze, a w ramach tych lekcji przeżyjemy wspólne chwile i przygody.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Leśna Banda to cykl czterech spotkań w przyrodzie, podczas których dzieci pod opieką wychowawców biorą udział w warsztatach przyrodniczo-surwiwalowych, prowadzonych przez trenera Leśnej Bandy.   

- Pod swoje skrzydła zapraszam szkoły gm. Brańszczyk, okolice Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej. Czekają na Was warsztaty przyrodnicze w plenerze, a w ramach tych lekcji przeżyjemy wspólne chwile i przygody. Nauczymy się działać w grupie, w szacunku do siebie i otoczenia, odkryjemy w sobie nowe talenty i umiejętności. Połączymy edukację z przygodą - zachęca Dominika Biernacka, trenerka Leśnej Bandy.

Spotykamy się cztery razy w roku (wiosna/ lato/ jesień/ zima) zawsze w tym samym miejscu. 

- Grupa: max. 25 osób

- Czas: 3h zegarowe

- Koszt: 30 zł/ osobę

Zapewniam: bezpieczeństwo, opiekę i niezbędne materiały. Wszystkie szczegóły na ulotkach w galerii zdjęć. 

Zaplanujcie w rocznych kalendarzach, zachęćcie innych rodziców!

Zapisy: W Sercu Las'u

w.sercu.las@gmail.com

d9biernacka@gmail.com

☎️795 531 870

 

Artykuł promocyjny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


w sercu lasuleśna banda

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA