REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Lekcje muzealne w norwidowskim muzeum

Kultura

Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach zaprasza nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i średnich do zapoznania się z ofertą lekcji muzealnych oraz warsztatów.

REKLAMA

Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach przygotowało ciekawą propozycję lekcji muzealnych dla szkół.

- W nadchodzącym roku szkolnym szczególnie pochylimy się nad twórczością plastyczną Cypriana Norwida, który był nie tylko poetą, ale też artystą uprawiającym różne dziedziny sztuk plastycznych. Malował obrazy olejne, zajmował się rytownictwem, litografią oraz rzeźbą, ale szczególnym obszarem jego działań był rysunek i studium akwarelowe. Kto wie, może podczas naszych zajęć ujawnią się nowe talenty, skrywane przez uczniów oraz zamiłowanie do sztuki - mówia inicjatorzy.

Zapraszamy na wspólne przygody w Muzeum. Szczegóły i rezerwacje pod numerem 571-406-190. Oferta edukacyjna dostępna TUTAJ

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


Gmina ZabrodzieDębinkilekcje muzealneMuzeum Cypriana Norwida w Dębinkach

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA