REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"Sylaba" zaprasza do D O M-u (VIDEO)

Rozrywka

Rewia Dziecięca "Sylaba" zaprasza na premierę nowego spektaklu pt.: "D O M", która odbędzie się na deskach WOK "Hutnik" w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Premiera widowiska odbędzie się 24 września, zaś koncerty dla grup zorganizowanych w dniach 25-29 września. 

- W dzisiejszych czasach ludzie budują domy, urządzają je według najnowszych trendów mody, czynią z nich małe arcydzieła. Jednak to nie daje im szczęścia. Tak wielu jest dziś ludzi, którzy mieszkają w dużych posiadłościach czy ekskluzywnych willach, a są smutni, zagubieni. Cierpią, bo w tych pięknych domach są samotni, nie mają do kogo otworzyć ust. W naszym spektaklu dom ukażemy jako istotny element budujący tożsamość człowieka. Ktoś pozbawiony zakorzenienia, swego miejsca na świecie, zawsze będzie czuł się nieszczęśliwy. W naszym spektaklu tytułowy dom będzie także metaforą dla związków z małą i dużą ojczyzną, jako miejscem kształtującym naszą kulturową i narodową przynależność i determinującą sposób postrzegania świata - uchyla rąbka tajemnicy "Sylaba".

Bilety (indywidualnie i grupowo) można rezerwować pod nr tel. 784 150 074. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


SylabaRewia Dziecięca SylabaWyszkówpremiera

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA