REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Aresztowani za włamanie i kradzież

Na Sygnale

Trzech obcokrajowców zostało zatrzymanych i decyzją sądu tymczasowo aresztowanych w związku z podejrzeniem o kradzież z włamaniem do domu oraz kradzieże sklepowe. . Obywatelom Gruzji grozi do 10 lat więzienia.

REKLAMA

W miniony poniedziałek dyżurny wyszkowskich policjantów otrzymał zgłoszenie o kradzieży włamaniem do jednego z domów oraz o kradzieży sklepowej na terenie miasta. Funkcjonariusze ustalili rysopisy podejrzewanych mężczyzn, które trafiły do wszystkich patroli. Policjanci rozpoczęli intensywne poszukiwania mężczyzn oraz samochodu, którym się poruszali. W niespełna godzinę później policjanci zatrzymali trzech podejrzewanych, którzy na widok policyjnych radiowozów wyraźnie byli zdenerwowani. To obywatele Gruzji w wieku 21, 32 i 34 lata. Zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. W tym czasie śledczy gromadzili materiał dowody, na podstawie którego zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem do domu oraz kradzieży sklepowej. Łupem złodziei padła biżuteria i alkohol. Policjanci odzyskali skradzione mienie. 31 sierpnia Sąd Rejonowy w Wyszkowie przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec obywateli Gruzji środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. 

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


włamaniekradzieżaresztpolicjaWyszków

Komentarze

tadek@
i juz wychodzi, ściąganie patologii do polski
Tadek
PiS się szczyci, że nie ściąga imigrantów, a w Warszawie pełno jest Gruzinów i innych wschodnich obcokrajowców. Niestety nie wszystkim chce się pracować i będzie coraz gorzej.
tadek
tu kobitka mówi całą prawdę o tej hołocie: https://www.youtube.com/watch?v=cCqmXDA_Fqc
Wybiórczość
To jeśli chodzi o nację gruzińską to policja nie jest już poprawna politycznie, jak w przypadku ukraińskiej? Na tych drugich słowa złego nie można było powiedzieć i napisać, bo komenda sobie nie życzyła, a Tuba usuwała komentarze.
tadek
jak dla mnie to ukraincy, ruski, bialorusini, czy gruzini to jednen i ten sam "stan umysłu". h*ł*ta i tyle

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA