REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Flashmoc!

Rozrywka

27 sierpnia przestrzeń miejską Wyszkowa wypełniły muzyka i energia tancerek z Rewii Dziecięcej "Sylaba". Po raz piąty zespół zaprezentował taneczny flashmob i była moc!

Galeria zdjęć


REKLAMA

Tradycyjnie od pięciu już lat koniec wakacji w Wyszkowie wieńczy taneczne dzieło w wykonaniu sylabianek. Skwer Jana Pawła II i tym razem zapełnił się przyjaciółmi zespołu, aby - jak zapowiedziała jego założycielka Irena Zdunek - zobaczyć, w jakiej formie aktualnie jest "Sylaba". No i nie można zaprzeczyć, że w znakomitej. Około dwustu aktualnych i byłych sylabianek dało popis swoich umiejętności tanecznych i akrobatycznych, bo te elementy już na stałe weszły do repertuaru zespołu i dziś już chyba nikt nie wyobraża sobie pokazu bez figur wykonywanych w powietrzu. Szpagaty, salta, gwiazdy, mostki, podnoszenia wywarły na publiczności duże wrażenie. Zaprezentowany układ przygotowany przez Katarzynę Janus był wymagający technicznie i kondycyjnie, dynamiczny, pełen energii. Widać, że sylabianki, które są właśnie po dwutygodniowych warsztatach, włożyły w niego dużo pracy, ale efekt jest naprawdę oszałamiający. Flashmob został dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego. Już dziś zapraszamy na to wydarzenie za rok. A tymczasem 23 września odbędzie się kolejne premierowe widowisko "Sylaby" w WOK "Hutnik". BIlety będą do nabycia od najbliższego tygodnia. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


SylabaRewia Dziecięca SylabaWyszkówflashmob

Komentarze

trisz
Brak słów, by wyrazić waszą bezapelacyjną klasę - znakomite!

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA