REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Natalin bawił się rodzinnie

Rozrywka

Rodzinnie, sympatycznie i wesoło było w sobotnie popołudnie w Natalinie. Mieszkańcy sołectwa znakomicie bawili się i integrowali na rodzinnym pikniku sołeckim.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Piknik zorganizowany przez radę sołecką oficjalnie otworzył główny inicjator sołtys Paweł Łyszkowski, zapraszając mieszkańców i gości do korzystania z licznych atrakcji. A te kusiły dzieci i dorosłych. Organizatorzy zadbali, aby czas pikniku wypełniony był zabawą i konkursami. Byk rodeo, festiwal baniek mydlanych, dmuchańce - do tego ustawiały się kolejki amatorów. Ogromną atrakcją były pokazy szczudlarzy-żonglerów, którzy wprowadzali zainteresowanych w tajniki sztuki cyrkowej i inicjowali wspólne zabawy, zaskarbiając sobie sympatię dzieci. Dla nich animatorki z firmy "AniMa" przygotowały także współne zabawy integracyjne, malowanie buziek, kolorowe tatuaże. Na małych i dużych czekały konkursy sprawnościowe. Dla najlepszych w rodeo, rzutach do celu przygotowano puchary i nagrody. Wiele zabawy dostarczyły konkurencje dla dorosłych - panie ubijały na czas białka a panowie piłowali aż wióry leciały. Zainteresowaniem cieszyło się stoisko do samodzielnego wykonania budek lęgowych. Chętnych nie brakowało do wspólnego tańczenia zumby. Oczywiście był także poczęstunek - stoisko z domowymi wypiekami, napojami oraz ognisko z kiełbaskami. Dzieci ze smakiem zajadały watę cukrową i popcorn. Wieczorem mieszkańcy ruszyli do zabawy tanecznej przy muzyce na żywo zespołu "Remo Dance". A atrakcją na zakończenie był efektowny pokaz laserów przygotowany przez "Fabrykę uśmiechu". Mieszkańcy Natalina nie mogli narzekać na nudę i brak atrakcji.

- Takiej imprezy nie było od dawna - chwalili organizatorów. Wielu z nich aktywnie zaangażowało się także w pomoc przy organizacji i prowadzeniu pikniku. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Natalinpiknik

Komentarze

Szlachta
Była tam filia SP 2 i potem Zielona Szkoła.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA