REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

„Z Fundacją PZU po lekcjach”

Turystyka

Czerwiec to ostatni miesiąc realizowanych przez Stowarzyszenie Włościańska działań w ramach projektu pt. „Aktywnie i twórczo". Realizacja projektu i udział w nim uczniów pochodzących ze środowiska wiejskiego, możliwy był dzięki Fundacji PZU i finansowanemu przez nią działaniu „Z Fundacja PZU po lekcjach”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Korzystając ze słonecznej aury, uczestnicy projektu kontynuowali zajęcia z nauki pływania kajakiem oraz brali udział w spływach kajakowych. Pływanie kajakiem to zdecydowanie atrakcyjna forma spędzania czasu, ale też dobry trening fizyczny i świetna aktywność na świeżym powietrzu dla każdego. Jest też doskonałą formą relaksu, a dodatkowo zmniejsza ryzyko udaru i zawału. Przed rozpoczęciem zajęć, wielu uczestników zastanawiało się, czy pływanie kajakiem jest trudne? Wielu martwiło się jak wyjdzie to pierwsze pływanie kajakiem, bo chociaż nie jest tak łatwo się wywrócić na kajaku, to nie oznacza, że nie jest to możliwe. Okazało się, ze obawy były na wyrost. Nic takiego nie miało miejsca i wszyscy świetnie sobie poradzili, przy czym zgodnie twierdzili, ze kajaki to zdecydowanie relaks dla każdego i na pewno nigdy na nich nie będziesz się nudził, a widoki i bliski kontakt z przyrodą pozostaje na zawsze w pamięci i z nawiązką rekompensuje wysiłek.

Organizatorzy

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


Fundacja PZUStowarzyszenie Włościańskaspływ kajakowy

Komentarze

UPA rządzi
Wczoraj Pinokio w dżinsach i krzyż z patyków , dzisiaj orzeł zerwany z Godła, i jakieś ofiary niewiadomo kogo - to już PROFANACJA polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa! Pisowskie tchórze w krótkich spodenkach bez honoru i godności czy knury bez krzty polskości???

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA