REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Spotkanie ze Społecznością Chrześcijańską Wyszkowa

Miasto

W środę, 24 maja w Wyszkowie odbyło się kolejne spotkanie ewangelizacyjne.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Jak co tydzień wyszliśmy do mieszkańców Wyszkowa, aby głosić im piękno Ewangelii i dzielić się z ludźmi tym wszystkim, co Bóg wkłada w nasze serca. Pragniemy, aby jak najwięcej osób zapragnęło pogłębić relacje z Żywym Bogiem oraz aby każdego dnia sięgali oni po jego Natchnione Słowo zapisane w Piśmie Świętym - mówił Sebastian Rębowski.

Społeczność Chrześcijańska z Wyszkowa, która jest organizatorem cotygodniowej ewangelizacji, chce podziękować Piotrowi Dampsowi, który przyjechał do Wyszkowa z Pułtuska, aby mówić o bezgranicznej bożej miłości.

- Jeśli znacie osoby, które potrzebują pomocy, zmagają się z głodem czy samotnością, to prosimy was, przekażcie im, aby przyszły na pl. Miejski w kolejne środy o godz. 17.30, abyśmy jak co tydzień mogli podzielić się z nimi miłością jaka płynie z poznania Jezusa Chrystusa, ale również ciepłym posiłkiem, chlebem, kawą czy herbatą. Gdybyście mieli jakieś pytania, potrzebowali rozmowy lub modlitwy, to o każdej godzinie piszcie lub dzwońcie. Mój numer 504-177-302 - zachęca Sebastian Rębowski.

Zapraszamy też na swój kanał na YouTube pt. "Jezus Droga do Ojca" gdzie co tydzień umieszczane są nagranie ze spotkania. Link: https://youtu.be/UsgTZRcdCyM

Organizatorzy

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


społeczność chrześcijańskaWyskzówchrześcijaniekościół domowySebastian Rębowskispotkania ewangelizacyjne

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA