REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

KGW Trzcianka gotuje, a my głosujemy!

Powiat

Koło Gospodyń Wiejskich w Trzciance reprezentuje Mazowsze w ogólnopolskim projekcie "Z mięsem drobiowym przez pokolenia". Gospodynie ugotowały pyszną gęsinę, nagrały przy tym promocyjny film, a teraz zachęcają do jego obejrzenia, bo najbardziej popularne nagrania zostaną nagrodzone finansowo.

REKLAMA

Koło Gospodyń Wiejskich w Trzciance bierze udział w projekcie "Z mięsem drobiowym przez pokolenia". To projekt kulinarny, którego ideą jest połączenie tradycyjnych przepisów kultywowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z  nowoczesnymi aranżacjami tychże dań realizowanymi przez szefów kuchni młodego pokolenia. W ramach ogólnopolskiego konkursu organizatorzy typują 16 KGW, które pod okiem kamer przygotowują danie z wykorzystaniem mięsa drobiowego. Konkursowy szef kuchni wykona to samo danie w nowej odsłonie. Gospodynie z Trzcianki zostały wytypowane jako reprezentantki całego Województwa Mazowieckiego, aby pod okiem kamer przygotować konkursowe danie. Koło reprezentowały: Zofia Kądziela i Sylwia Częstochowska, które ugotowały zupę z gęsich podrobów i gęś duszoną w kapuście. Filmy z realizacji projektu są dostępne na You Tube, a o zwycięzcy i tym samym zdobywcy głównej nagrody zdecydują widzowie. Za pierwsze miejsce zwycięskie Koło Gospodyń Wiejskich otrzyma 6 tys. zł. 

Teraz zatem trzeba pomóc gospodyniom z Trzcianki wygrać, oddając głos na ich konkursowy film.

- Bardzo prosimy Was o pomoc, bo teraz to Wy - widzowie - wybieracie zwycięzców. Wystarczy, że wejdziecie w poniższy link i obejrzycie nasz film. Zachęcamy także do udostępniania (wyświetlenia na FB stanowią 80%, a pozostałe 20%  stanowią udostępnienie ze strony. Konkurencja jest ogromna, ale dzięki wam może nam się udać - zachęcają członkinie KGW Trzcianka.

Wystarczy wejść w link ???? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=640947668070008&id=100064643411984 i udostępnić filmik. 

Liczą się również wyświetlenia, więc zachęcamy do jak największej liczby odsłon filmu. Głosowanie trwa do końca maja. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


KGW Trzcianka"Z mięsem drobiowym przez pokolenia"konkurs

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

22-latka zginęła na miejscu. Szła pieszo "ósemką" (AKTUALIZACJA)
Samobój? Tylko szkoda kierowcy.
Dyniek
Wandale dewastują teren i infrastrukturę SP nr 4
Nie było innego pomysłu na pozbycie się zaspanego Wysockiego, co teraz rzeźbi w "ochronie środowiska".
Katarzyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Poniedziałek
Maj 2023
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Benity, Maksymiliana, Teodozji

REKLAMA