REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Kobieta na czele PiS w Wyszkowie

Miasto

Teresa Czajkowska została nowym pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w gminie Wyszków.

REKLAMA

18 maja w Wyszkowie odbyło się spotkanie kierownictwa PiS w okręgu ostrołęckim. Udział w nim wzięli m.in. poseł Henryk Kowalczyk, senator Robert Mamątow, ostrołęcki pełnomocnik Marcin Grabowski, pełnomocnicy z Makowa Maz. i Ostrowi Maz., sekretarz okręgu Ireneusz Purgacz, pełnomocnik powiatowy Mariusz Bryk, radni powiatowi - Jerzy Żukowski, Iwona Wyszyńska, Renata Rębała. W tym gremium przedstawiona została nowa pełnomocnik PiS w gminie Wyszków, którą została Teresa Czajkowska - także radna Powiatu Wyszkowskiego. Jakie będą jej pierwsze decyzje i działania?

- Przede wszystkim zacznę od sprawdzenia stanu osobowego członków PiS w gminie Wyszków i aktualizacji list. Chcę dotrzeć do ludzi, którzy z PiS są i byli związani, porozmawiać, a w dalszej kolejności przygotować plan działań na zbliżające się wybory - mówi Teresa Czajkowska. 

Do 5 grudnia ubiegłego roku w gminie Wyszków działał przewodniczący zarządu komitetu gminnego. Był nim Eugeniusz Zaremba, który w grudniu złożył rezygnację z tej funkcji. Od tamtej pory był wakat. Wraz z Eugeniuszem Zarembą w zarządzie komitetu PiS Gminy Wyszków pracowali dotychczas: Marek Tauter, Bogusław Kocięcki, Anna Ewa Król, Czesław Kwiatkowski, Zbigniew Jadacki, Waldemar Sobczak (ten ostatni także złożył rezygnację w grudniu ubiegłego roku). Obecnie, z chwilą powołania pełnomocnika, zarząd komitetu gminnego przestaje formalnie istnieć.

- Jeżeli jest powołany pełnomocnik, to zarządza komitetem gminnym jednoosobowo - potwierdza Mariusz Bryk, pełnomocnik powiatowy. Dodaje jednak - Mam nadzieję, że za moim przykładem pani Teresa Czajkowska będzie z tym zarządem współpracowała, ale może powołać także własny zarząd.

Czytaj także: Rezygnacje w wyszkowskim PiS

Czytaj także: PiS ma nowego pełnomocnika

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Teresa CzajkowskaPiSPiS WyszkówWyszków

Komentarze

Mieszkaniec
Gratuluję p. Tereso.
Nikolas
Po owocach będzie oceniana
Zgniły owoc
To głosowanie za odebraniem dodatków nauczycieli dzieci niepełnosprawnych.
Pis
Może ktoś wreszcie zorganizuje marsz w obronie naszego ukochanego koalicjanta Pana Zbyszka, który jako jeden z nielicznych patriotów proponuje walkę z UE. Przecież zaatakowały go wrogie media a nikt nic nie robi. Tak się nie godzi. Wiwat PIS i jego koalicjanci. Czy będzie wymiana na stanowiskach? Przydało by się trochę pieniędzy dla tych co jeszcze nie byli przy stole. Wymiana w radach nadzorczych czy coś.
roms do Pis
Właśnie wczoraj media pułtusko-wyszkowskie doniosły o powołaniu byłego wiceburmistrza Pułtuska w skład rady nadzorczej wyszkowskiego PEC.
Rodzina i przyjaciele
Ludzie, nie żartujcie sobie, bo my czekamy na owoce. Teraz nasza kolej.
DO ROMS
A może koledzy samorządowcy się dogadali - do Pecu w Wyszkowie gość z Pułtuska a dużo wcześniej Adam Mróz do rady nadzorczej PUK Pułtusk ? Rodzinka na swoim
roms do "DO ROMS"
Postępujący alians pułtusko-wyszkowski ma dużo szersze podłoże. Może i dobrze.
Zenek
w głowie się to wszystko nie mieści
Wyborca
Dacie to osiemset plus w czerwcu? Życie za 500, jak do tej pory, urąga już mojej godności. Już mi na nic nie starcza. Jak żyć? Jak nie dacie w czerwcu nie będę na was głosowała. Sąsiadka chodzi do urzędu do pracy i ma wszystko a ze mnie takiego dziada robicie. Dajcie jasne potwierdzenie a nie kręcicie.
Lolo
Nic nie dawajcie za darmo...
Sąsiadka chodzi do urzedu
Słychać wycie, znakomicie!
Tom
PISOWI w Wyszkowie nic i nikt już nie pomoże. Mission impossible
zwolennik PiS
"Szczury" już wcześniej uciekły z pokładu. Waldek niszczył od 15 lat innym członków, którzy mieli do zaproponowania dużo dla miasta i mieszkańców, zwalczał, żeby nie mieć konkurencji w rządzeniu PiS w Wyszkowie. Zaremba miał rozdwojenie jaźni i wspierał Nowosa, który źle robił dla Wyszkowa.Obaj wraz z dziadowskim Sobieskim, Tauterem, Lewandowskim a wcześniej Cabajem doprowadzili tą formację do upadku w Wyszkowie. Po co było zwalczać innych członków, rządzić przez kilkanaście lat dla własnych korzyści, bez żadnych sukcesów, bez żadnego programu i uciec z podkulonym ogonem, bo nie ma komu się poskarżyć i komu podlizać. Uciekło się z podkulonym ogonem i w trudnej sytuacji oddało rządy drobnej kobiecie. Wstyd i hańba dla tych cwaniaków. Życzę dużo siły dla Teresy Czajkowskiej, może to nie będzie okres dryfowania tej formacji w najbliższych czasach. Proszę wykreślić Sobczaka i Zarembę z historii wyszkowskiego PiS, że tacy ludzie rządzili PiS w Wyszkowie.
Pisowcy na służbie Hołowni
Najbardziej żałosny jest Paradowski, który dla stołka zdradzi wszystkich. Mandat zdobył w ramach Masz Wybór, które zdradził i przeszedł do PiS, które w gminie jest ukrytą frakcją Hołowni, głosując pod dyktando Nowosielskiego.
Porządzie
Zawodowo ten pan również ma wiele za uszami. Dopuszczał się rzeczy nie licujących z prawem i sprawiedliwością. Przypadek z działania "nadzoru budowlanego" w Porządziu powinien być szeroko nagłośniony.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

22-latka zginęła na miejscu. Szła pieszo "ósemką" (AKTUALIZACJA)
Samobój? Tylko szkoda kierowcy.
Dyniek
Wandale dewastują teren i infrastrukturę SP nr 4
Nie było innego pomysłu na pozbycie się zaspanego Wysockiego, co teraz rzeźbi w "ochronie środowiska".
Katarzyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Wtorek
Maj 2023
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

REKLAMA