REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Włamanie do mieszkania na Okrzei

Na Sygnale

W ostatnich dniach okradzione zostało mieszkanie przy ul. Okrzei w Wyszkowie. Sprawcy skradli kosztowności oraz pieniądze.

REKLAMA

W środę 15 marca około godziny 20.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie został poinformowany o włamaniu do mieszkania w centrum Wyszkowa. Na miejsce zostali skierowani kryminalni z grupy dochodzeniowo-śledczej wspólnie z technikiem kryminalistyki, który m.in. zabezpieczył ślady. Funkcjonariusze w tej sprawie już wszczęli dochodzenie. Policjanci prowadzą czynności wykrywcze, zmierzające do ustalenia sprawców przestępstwa. Z relacji pokrzywdzonych właścicieli wynika, że nie upewnili się przed wyjściem, czy drzwi do mieszkania zostały zamknięte. 

- Apelujemy do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o to, aby przed wyjściem z domu czy mieszkania dokładnie wszystko sprawdzili. Jeśli to możliwe to większe sumy pieniędzy, szczególnie wartościową biżuterię, antyki itp. zdeponujmy w banku, nie trzymajmy ich w domu - mówią wyszkowscy policjanci. - Trzeba zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć przestępczy proceder. Jeżeli zatem zobaczycie Państwo w okolicy swoich domów, czy mieszkań obce osoby, a ich zachowanie wzbudzi Wasz niepokój, bardzo prosimy o informację do dyżurnego wyszkowskiej policji pod numerem telefonu 47 704 62 00 lub na numer alarmowy 112. Policjanci sprawdzą każdy sygnał.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


włamaniepolicjaKPP WyszkówWyszków

Komentarze

Obywatel
Wlepić mandat to jest komu. Ale złapać złodzieja to już nie ma
Podejrzana sprawa
Apelujemy do policji, żeby informowała o wszystkich włamaniach do mieszkań na terenie powiatu. Niedawno okradziono dom w Wyszkowie i słowa o tym nie znajdziemy. Ciekawe czy statystyki nie są też zaniżane. Nie ma informacji to nie ma włamania?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA