REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

,,Zapachniało, zajaśniało..." - wiosna w OSW

Nauka

Od 1 do 15 marca uczniowie klas przysposabiających do pracy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie przygotowywali wiosenną dekorację na szkolny korytarz.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Podczas zajęć uczniowie przypomnieli ideę zero waste oraz jedną z jej zasad: "używaj ponownie". Po omówieniu korzyści płynących z recyklingu, uczniowie poznali sposoby wykorzystania materiałów naturalnych w tworzeniu elementów dekoracyjnych a przede wszystkim docenili przyjazne dla środowiska surowce w tworzeniu oryginalnych i niepowtarzalnych prac.

Marzena Szulc, Zespół d/s promocji

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Gmina nie chce płacić taniej?
Firma która daje niższą cenę daje również mniejsze łapówki. Albo nie daje wcale. Gdzie tu interes dla włodarzy . Jak zwykle bagienko Wyszkowskie :(
nonie
„Młodzież zapobiega pożarom”
Jestem ciekawy w ilu akcjach brał udział Mróz......
Osp
W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA