REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Jakie meble kuchenne najlepiej pasują do kuchni w stylu industrialnym?

Kącik Prasowy

Styl industrialny jest bardzo charakterystyczny, gdyż cechuje się nieobrobionymi materiałami, takimi jak między innymi metal, beton oraz cegła. Z tego też powodu meble na wymiar do kuchni utrzymanej w takiej stylizacji muszą spełniać określone kryteria. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, jakie meble najlepiej pasują do industrialnego pomieszczenia.

REKLAMA

Meble na wymiar do kuchni industrialnej - jakie wybrać?

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że meble industrialne muszą mieć bardzo surowy, a także przemysłowy charakter. Kuchnia może dla przykładu przypominać laboratorium bądź też zaplecze amerykańskiej restauracji. Bardzo ważne jest to, jakie materiały oraz jakie wzory zostaną wykorzystane. W żadnym wypadku meble nie powinny w kuchni industrialnej ociekać nowością. Znacznie lepiej sprawdza się wyposażenie, które sprawia wrażenie nieco „wyrobionego”. Nierzadko tego typu wyposażenie zostaje ubogacone betonem, cegłą, szkłem oraz metalem. Tego typu elementy w żadnym wypadku nie wymagają ukrywania. Są bowiem ozdobami, które podkreślają industrialny charakter.

Jeżeli naprawdę chcesz mieć, w czym wybierać, jeśli chodzi o industrialne meble na wymiar do kuchni, powinieneś skorzystać z oferty sprawdzonego producenta oraz dystrybutora kuchni. Jednym z godnych polecenia przedsiębiorstw, które się w tym specjalizuje, jest amsmeble.pl.

Meble na wymiar do kuchni industrialnej a kolorystyka

Meble na wymiar do kuchni industrialnej muszą także mieć odpowiednie barwy. W tym przypadku chodzi głównie o stonowaną paletę kolorystyczną. W związku z tym postaw na przykład na szarość, czernie, a także brązy. Jednocześnie możesz rozświetlić całe pomieszczenie bielą, malując jedną ze ścian na taki kolor. Podobną funkcję może w tym przypadku spełnić biała zabudowa kuchenna.

Meble na wymiar kuchnia industrialna - oświetlenie

Doskonałym uzupełnieniem całości wyposażenia kuchni industrialnej jest oświetlenie wykonane z lamp na przykład z czarnej stali. To jednak tylko jedna z wielu możliwości. Pamiętaj o tym, że industrialny efekt będzie jeszcze mocniejszy w sytuacji, gdy otworzysz kuchnię na salon. W sytuacji jednak gdy nie jest to możliwe, zadbaj o lampy, które nie tylko podkreślą przemysłowy charakter kuchni, ale również będą maksymalnie funkcjonalne.

Podsumowanie

Meble na wymiar do kuchni, która ma być stylizowana na industrialną, powinny mieć surowy i przemysłowy charakter. Nierzadko wykorzystuje się w tym przypadku na przykład beton, cegłę, szkło oraz metal. Wtedy bowiem możliwe jest uzyskanie efektu zaplecza nowojorskiej restauracji. Spore znaczenie ma również dobór odpowiednich kolorów. Często jest to: szarość, czernie, a także brązy. Pamiętaj o tym, aby zamawiać meble na wymiar do kuchni wyłącznie u sprawdzonych producentów. Decydując się na zakup mebli na wymiar do kuchni w stylu przemysłowym, nie zapomnij również o odpowiednim oświetleniu. Powodzenia!

Materiał zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


meble kuchennestyl industrialnymeblekuchnia

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA