REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

18-latek znęcał się nad matką. Musiał opuścić dom

Na Sygnale

Nakaz opuszczenia domu, zakaz zbliżania się do rodziny i zatrzymanie w policyjnym areszcie - to konsekwencje, jakie poniósł nastoletni przemocowiec, który znęcał się nad własną rodziną.

REKLAMA

Kilka dni temu  policjanci z Zabrodzia zostali skierowani na interwencję domową do jednej z rodzin na terenie ich gminy. Wezwanie dotyczyło wszczęcia awantury. Funkcjonariusze z rozmowy z domownikami dowiedzieli się, że sprawcą awantury jest pijany 18-latek. Młody mężczyzna ubliżał mamie, wyzywał i próbował ją uderzyć. Mundurowi ustalili również, że sytuacje, w których młody agresor stosuje wobec swojej matki przemoc dzieją się nie po raz pierwszy. Policjanci podjęli działania, aby odizolować sprawcę przemocy i zatrzymać go w policyjnym areszcie. 18-latek w chwili zatrzymania miał ponad 1,5 promila. Rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty i będzie w stałym kontakcie ze swoim dzielnicowym. Dodatkowo wobec mężczyzny zastosowano nakaz opuszczenia lokalu oraz zakaz zbliżania się do rodziny.

W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub na infolinię Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "NIEBIESKA LINIA" prowadzonego przez Stowarzyszenie „Niebieska Linia”, które oferuje całodobową pomoc osobom doznającym przemocy, świadkom przemocy oraz osobom poszukującym informacji na temat zjawiska i sposobów przeciwdziałania przemocy w rodzinie pod numerem telefonu: 800 120 002.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Gmina nie chce płacić taniej?
Firma która daje niższą cenę daje również mniejsze łapówki. Albo nie daje wcale. Gdzie tu interes dla włodarzy . Jak zwykle bagienko Wyszkowskie :(
nonie
„Młodzież zapobiega pożarom”
Jestem ciekawy w ilu akcjach brał udział Mróz......
Osp
W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA