REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Oddasz krew w Długosiodle

Powiat

22 marca zapraszamy do Długosiodła na akcję honorowego oddania krwi.

REKLAMA

Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie od godz. 9.00 do 13.00 będzie czekał przy Gminnym Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle. Jak zawsze na krwiodawców będą czekały upominki od gminy Długosiodło, Cukierni Romanowski, sołectwa Łączka, KGW Stare Suski, Lokalnej Grupa Działania "Równiny Wołomińskiej", Lidl Polska, Legion Klub HDK. 

- Zapraszamy wszystkich nawet tych niezdecydowanych i niepewnych czy mogą oddać krew, na miejscu rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Za oddanie KRWI obecnie przysługują 2 dni wolne od pracy - zachęcają organizatorzy.

Podczas akcji będzie możliwość nabycia palmy wielkanocnej i wsparcia zbiórki na rehabilitację Darii, która uległa wypadkowi komunikacyjnemu prawie rok temu i od tego czasu jej rodzina, bliscy i ludzie z okolicy niestrudzenie zbierają środki na rehabilitację. Tym razem ekipa Darii przygotowała piękne palmy wielkanocne.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Porębska KropelkakrewkrwiodawstwoDługosiodłoakcja krwiodawstwa

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Gmina nie chce płacić taniej?
Firma która daje niższą cenę daje również mniejsze łapówki. Albo nie daje wcale. Gdzie tu interes dla włodarzy . Jak zwykle bagienko Wyszkowskie :(
nonie
„Młodzież zapobiega pożarom”
Jestem ciekawy w ilu akcjach brał udział Mróz......
Osp
W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA