REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Konkurs „Mój pierwszy audiobook” rozstrzygnięty

Kultura

Biblioteka Miejska w Wyszkowie organizowała konkurs pn. "Mój pierwszy audiobook". Wpłynęło dużo nagrań na bardzo wysokim poziomie, a uczestnicy byli w różnym wieku od 8 lat do 66 lat.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Komisja konkursowa w składzie: Ewa Roguszewska, Sylwia Jaworska i Barbara Ochmańska oceniła 15 audiobooków nadesłanych do konkursu. Nagrodami za I, II i III miejsce były karty podarunkowe do wykorzystania w Księgarni "Abecadło" w Wyszkowie. Dodatkowo wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy otrzymali od biblioteki kody do platformy Legimi, gdzie można korzystać z audiobooków i ebooków. Po rozdaniu nagród i dyplomów była okazja jeszcze raz posłuchać najlepszych wykonawców.

Nagrodzeni:

I miejsce: Zofia Wołyniec fragm. Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”

II miejsce: Magdalena Bryk fragm. Jemie McGuier „Nasze wszystkie światła”

III miejsce: Piotr Mastalerek fragm. Max Velthuijs „Żabka ma przyjaciela”

Wyróżnieni: duet Karol i Katarzyna Dąbkowscy (mama z synem) J. Brzechwa „Ręce i nogi” oraz Sara Jechna fragm. Thomas Brunstrom „Tata Oli już nie chce być dorosły”.

MGBP w Wyszkowie

 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówBiblioteka Miejska w Wyszkowiekonkurs pn. "Mój pierwszy audiobook"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA