REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

112 km/h Świętojańską przez Wyszków

Na Sygnale

2 tys. zł mandatu i 14 punktów karnych oraz zatrzymane prawo jazdy - to kara dla kierowcy, który rażąco przekroczył prędkość w Wyszkowie, w terenie zabudowanym.

REKLAMA

Jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych jest nadmierna prędkość. Wielu kierowców nie stosuje się do przepisów i znaków drogowych, które określają dopuszczalną prędkość. Następstwem zbyt szybkiej jazdy jest m. in. dłuższa droga hamowania, brak kontroli nad pojazdem, co w konsekwencji może doprowadzić do wypadku.

W poniedziałek, 13 marca, o godz. 20.00 przy ul. Świętojańskiej w Wyszkowie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli zbyt szybkiego kierującego skodą, który pędził z prędkością 112 km/h na tzw. „pięćdziesiątce”. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym, 37-letniemu mieszkańcowi gminy Wyszków mundurowi na trzy miesiące zatrzymali prawo jazdy, ukarali go mandatem w kwocie 2 tys. zł, a do konta kierowcy dopisali 14 punktów karnych.

Warto pamiętać, że jeżeli osoba której zatrzymano dokument prawa jazdy w okresie 3 miesięcy po raz kolejny zostanie zatrzymana w takich okolicznościach przez policjantów - czas zatrzymania dokumentu wydłużony zostanie do 6 miesięcy. Kolejne zatrzymanie za kierownicą wiąże się z cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


prędkośćgrupa SPEEDWyszkówKP Wyszkówpolicja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Gmina nie chce płacić taniej?
Firma która daje niższą cenę daje również mniejsze łapówki. Albo nie daje wcale. Gdzie tu interes dla włodarzy . Jak zwykle bagienko Wyszkowskie :(
nonie
„Młodzież zapobiega pożarom”
Jestem ciekawy w ilu akcjach brał udział Mróz......
Osp
W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA