REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Liga Volleya wystartowała

Sport

To już trzeci raz UKS Volley Wyszków organizuje rozgrywki siatkarskich trójek. W minioną niedzielę 12 marca odbył się turniej rozstawieniowy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Do ligi organizowanej przez UKS Volley Wyszków zgłosiło się aż 37 zespołów (9 żeńskich i 28 męskich). W ubiegłą niedzielę odbył się turniej rozstawieniowy zwycięzcy grup trafili do najwyższej klasy rozrywkowej, drugie miejsca do grup B, trzecie do grupy C i kolejne miejsca trafiały do grup aż do E. W lidze kobiet nie zawiodły faworytki. Drink Team oraz Siatkarki z Alabamy wygrały swoje spotkania, nie ponosząc żadnej porażki. Na wielkie brawa zasługują młode adeptki UKS Volley Wyszków, które dzielnie walczyły z bardziej doświadczonymi koleżankami. W lidze męskiej zgodnie z przewidywaniami była bardzo zacięta walka. Śmiało można powiedzieć, że w grupie A i B od następnego turnieju można wypatrywać zwycięzcy rozgrywek III edycji. 

Dzięki dofinansowaniu z Netto Polska w programie Sąsiedzka Moc udział w rozgrywkach jest bezpłatny. Najbliższy turniej - 19 marca.

Liga męska:

1. Sparta Nasielsk

2. DTW Volley

3. End Game

4. Mniej Młoda Krew

5. Young Boys

6. Dawne Ostrołęckie

7. Big Klamoty

8. #SztywnaTrójka

9. Neuro Balans

10. PrefBud

11. Grzmoty

12. Wybrzeze Klatki Schodowej

13. Wolf Gang

14. Uber eats

15. Toxic Team I

16. Toxic Team II

17. Kere Team

18. Polonez Mordy

19. Revival

20. Black Boys

21. KOTY

22. Poloneziaki

23. Gang Volley’a

24. Gang Volley’a II

25. Supernova

26. Kamikadze

27. Beniaminek

28. Podaj Dalej

Liga żeńska

1. BeautyVolley

2. Siatkarki z Alabamy

3. Drink Team

4. VolleyTeam

5. Baobaby

6. Borówki Volley’a

7. Lubisie

8. Volley-Vlogerki

9. Rybki z ferajny

Źródło: UKS Volley Wyszków

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


UKS Volley WyszkówsiatkówkaLiga Volleya

Komentarze

nikolas
Super

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA