REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"U Józka na imieninach"...

Rozrywka

Pod takim hasłem Związek Piłsudczyków RP TPJP Okręg Nadbużański w Wyszkowie organizuje wydarzenie "Imieniny Marszałka".

REKLAMA

"Imieniny Marszałka" zostaną zorganizowane 18 marca w Wyszkowskim Ośrodku Kultury "Hutnik". O godz. 16.00 nastąpi powitanie, przemówienia, wręczenie nagród i wyróżnień, a w części artystycznej od godz. 16.30 zaprezentuje się Rewia Dziecięca "Sylaba". Wstęp wolny.   

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Związek Piłsudczyków RP TPJP Okręg Nadbużański w WyszkowieJózef PiłsudskiWyszków

Komentarze

WWy
"przemówienia, wręczenie nagród i wyróżnień", czyli w zasadzie impreza dla samych siebie. Myślę, że spokojnie mogliby to zorganizować w mniejszej sali i bez nagłaśniania całej "imprezy". A jeżeli chcą uczcić rocznicę urodzin Marszałka i żeby miało to jakiś odzew społeczny, to powinno być to wydarzenie "dla ludzi". Mogę się założyć, że na widowni będą jedynie zaproszeni goście, seniorzy i może rodziny Sylabianek.
Józef
Ryngrafy i inne wyróżnienia to już zgrany temat. Szału nie będzie, bo emeryci i renciści z nudów zamęczyli temat. Sztuka dla sztuki, żeby przypomnieć o swoim istnieniu.
WWY
Problemem chyba jest średni wieku Piłsudczyków, niemal sami emeryci i stąd brak ciekawych pomysłów i inicjatyw, takich, które by trafiły do młodszego pokolenia, czy generalnie miały szerszy odzew. W związku z tym są tylko wyżej wspomniane ryngrafy oraz pomniki, tablice itp.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA