REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Wędkarze wezmą udział w operacji

Powiat

Koło PZW nr 88 Wyszków po raz kolejny przyłącza się do akcji "Operacja Czysta Rzeka". 22 kwietnia wędkarze będą sprzątać nabrzeża rzeki Bug w Wyszkowie. Można przyłączyć się do nich!

REKLAMA

- Serdecznie zachęcamy kolegów wędkarzy i mieszkańców Wyszkowa do przyłączenia się do nas. Wspólnymi siłami oczyśćmy nabrzeża naszej pięknej rzeki Bug - apelują wędkarze z wyszkowskiego Koła PZW.

Termin sprzątania: 22 kwietnia
Miejsce zbiórki: przystań przy LOK, aleja Róż 3
Godzina rozpoczęcia: 10.00
Godzina zakończenia: 13.00
Teren sprzątania: łęgi od "księdza góry" w dół rzeki do "jeziorka w Rybienku Starym"

Po zakończonej akcji wędkarze zapraszają uczestników na wspólny posiłek. Na najmłodszych uczestników będzie czekał słodki upominek.

Jak dołączyć: wejdź na stronę operacjarzeka.pl

➡️ "Dołącz do akcji" a następnie znajdź na mapie sztab. Wpisz wymagane dane i uzyskasz sms z kodem aktywacyjny (nie zapomnij wybrać "upominku uczestnika"). W razie problemów służymy pomocą: 516 478 236
 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Operacja Czysta RzekaKoło PZW Nr 88 WyszkówPZWwędkarzeWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA