REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Jubileuszowe śpiewanie o zdrowiu

Rozrywka

11 maja odbędzie się jubileuszowa, XXX na Mazowszu a X w Wyszkowie, edycja Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wyszkowie już dziś zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego do udziału w tym wydarzeniu.

REKLAMA

Festiwal Piosenki o Zdrowiu po 2 letniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 powraca na muzyczną scenę. W powiecie wyszkowskim będzie organizowany po raz 10.na Mazowszu to już 30. edycja. Festiwal Piosenki o Zdrowiu ma na celu zainteresowanie społeczeństwa tematyką zdrowia, a w szczególności: zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, profilaktyki uzależnień, profilaktyki chorób, higieny osobistej oraz ekologii. 

- Zdrowie każdego człowieka to wartość, o którą należy dbać i przypominać każdemu, jak bardzo jest ważna. Teraz jest niepowtarzalna okazja, by to wyśpiewa - mówi Emilia Stoszewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wyszkowie.

Zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego do udziału w tym wydarzeniu. Przewidziane są następujące kategorie:

  • Dzieci w wieku przedszkolnym - kategoria wiekowa I
  • Uczniowie szkół podstawowych - kl. I-V  kategoria wiekowa II
  • Uczniowie szkół podstawowych - kl. VI-VIII - kategoria wiekowa III

Na przeprowadzenie etapu szkolnego i zgłoszenie przedszkola/ szkoły jest czas do 23 kwietnia, natomiast finał etapu powiatowego zaplanowany jest na 11 maja w WOK „Hutnik”. Patronat honorowy nad 10. Festiwalem Piosenki o Zdrowiu objął Starosta Powiatu Wyszkowskiego.

Zgłoszenia można przesyłać na załączonym formularzu wraz z tekstem piosenki w formie edytowalnej w terminie do 23 kwietnia na adres mailowy: emilia.stoszewska@sanepid.gov.pl lub dostarczyć osobiście Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wyszkowie, ul. I.Daszyńskiego 28.

Szczegóły dostępne na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

Regulamin oraz załączniki do pobrania:

ZałącznikiREKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w WyszkowieWyszkówFestiwal piosenki o zdrowiu

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA