REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Uczniowie SP nr 2 pomagają czworonogom

Nauka

3 tys. 825 zł uzbierali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie podczas akcji związanej z dyskoteką andrzejkową. Pieniądze w całości przeznaczyli na zakup karmy i akcesoriów dla zwierząt będących pod opieką Wyszkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W ostatnich dniach uczniowie i nauczyciele SP nr 2 podsumowali akcję charytatywną, podczas której zorganizowali kiermasz ciast. Z ich sprzedaży uzbierali pokaźną kwotę, którą zdecydowali się wesprzeć podpiecznych TOnZ w Wyszkowie. Za zebrane pieniądze zamówione zostało: 2 transportety dla kotów, 3 smycze dla psów, 81,4 kg karmy mokrej dla psów, 27 kg karmy suchej dla psów, 54 kg karmy mokrej dla kotów, 35 kg karmy suchej dla kotów, 60 kg żwirku dla kotów. 

- W imieniu zwierzaków bardzo dziękujemy za hojność całej społeczności szkolnej. „Miarą naszej miłości do zwierząt są ofiary, które jesteśmy gotowi dla nich złożyć” (Konrad Lorenz) - mówi Kinga Cieślak, opiekun Samorządu Uczniowskiego.

                                                                                                                                                     Źródło: SP nr 2 w Wyszkowie

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSP nr 2 w WyszkowieWyszkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
W Długosiodle szukają dyrektorów
Moje dziecko uczęszcza do szkoly w Blochach, nie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami ABSOLUTNIE. Pani dyrektor stara się rzetelnie realizować zadania związane z powierzonym stanowiskiem. Dba o całokształt pracy szkoły w zakresie realizacji zadań dydaktycznych i opiekuńczo – wychowawczych. Dużą wagę pani dyrektor przykłada do aktywnej współpracy z rodzicami uczniów, kładąc nacisk na współpracę z Radą Rodziców w obszarze działań wychowawczych i organizacyjnych. Rodzice chętnie włączają się w życie szkoły poprzez między innymi organizację i udział w licznych imprezach szkolnych czy klasowych.
Justyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA