REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Pomoc mierzona kilometrami

Sport

2 tysiące kilometrów mają na swoim liczniku uczniowie klasy 3B ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie. Ich wynik przekłada się na pomoc Fundacji DziekiTobie.pl. Dzieci wraz z swoją wychowawczynią nie zamierzają na tym poprzestać.

REKLAMA

Fundacja DziekiTobie.pl bardzo mobilizuje trzecioklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Obrońców Westerplatter w Wyszkowie do działania. Uczniowie otrzymali kolejne medale za swoją dotychczasową działalność charytatywną. Dzieciaki, które niedawno wspólnie przekroczyły dystans 2 tysięcy kilometrów, otrzymały specjalne gratulacje od zastępcy burmistrza Wyszkowa Anety Kowalewskiej. Uroczyste wręczenie medali Fundacji odbyło się po codziennym bieganiu. Dyrektor szkoły Ewa Runo - bardzo dumna ze swoich uczniów -  także życzyła "Piorunom" z klasy 3b wytrwałości i siły do kontynuowania swojej niezwykłej i pięknej pasji.

"Biegamy codziennie" to hasło, które przyświeca młodym wolontariuszom. Motywowanie fundacji DziekiTobie.pl powoduje nieprawdopodobne osiągnięcia tych małych dzieci, które często muszą wychodzić ze swojej strefy komfortu i wznieść się na wyżyny swoich możliwości fizycznych. Jednak uczniowie 3B wiedzą dla kogo i po co to robią. Świadomość wolontariacka, rozwijana w tak młodym wieku, w przyszłości przyczyni się zapewne do wrażliwszego postrzegania rzeczywistości. Uczniowie wraz z nauczycielką Katarzyną Czechowską pragną podziękować wiceburmistrz Anecie Kowalewskiej za wspieranie trzecioklasistów z SP nr 4.

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


SP nr 4 w WyszkowieSzkoła Podstawowa nr 4 w Wyszkowiepomoc mierzona kilometramibieganieFundacja Dzięki Tobie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

„Młodzież zapobiega pożarom”
Jestem ciekawy w ilu akcjach brał udział Mróz......
Osp
W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA