REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Zgłoś się do Volley Ligi

Sport

12 marca wystartuje trzecia edycja Volley Ligi. Trwa rekrutacja drużyn.

REKLAMA

W ramach ligi rozegranych zostanie 6 turniejów: 12 marca turniej rozstawieniowy; 19 i 26 marca oraz 2 i 16 kwietnia turnieje eliminacyjne. Natomiast 23 kwietnia - turniej finałowy. Głównym celem rozgrywek jest integracja lokalnej społeczności oraz szerzenie idei fairplay. Obowiązuje podział na ligę żeńską i ligę męską. Gra będzie się toczyła 3 na 3, każdy z każdym do jednego wygranego seta do 25 punktów. To może się zmienić w zależności od liczby zespołów.

Turniej rozstawieniowy:

- zespoły, które zajmą I miejsca w swoich grupach od następnego turnieju będą grać w Grupie A, II miejsca w Grupie B itd.

- w tym turnieju zespoły będą rozlosowane (biorąc pod uwagę miejsca końcowe w II edycji)

Turnieje eliminacyjne:

- będziecie w nich zbierać punkty, które są potrzebne do rozstawienia w turnieju finałowym np. I miejsce w Grupie A 20 pkt, II miejsce 18 pkt. itd.

- pierwsze miejsca po każdym turnieju eliminacyjnym awansują do grup wyżej, a ostatnie spadną do grupy niżej (oprócz I miejsca z Grupy A i ostatniego miejsca z Grupy ostatniej)

- najwięcej punktów będzie można zdobyć w Grupie A, najmniej w Grupie ostatniej np. D.

- liczba grup będzie znana po zakończeniu zapisów

Turnieje finałowe:

- zostaną rozegrane we wszystkich grupach zgodnie z punktacja po turniejach eliminacyjnych. 

Nagrodzone zostaną miejsca I-III we wszystkich grupach (medale, puchary + nagrody rzeczowe). Zapisy trwają do 5 marca pod adresem: kontakt@volleywyszkow.pl (nazwa drużyny, imiona i nazwiska uczestników). Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od 13 lat. Liczba zawodników w zespole nieograniczona. Zostanie nagrodzonych 5 osób. Można dopisywać się w trakcie trwania turnieju ale nie mogą to być osoby, które grają już w jakimś zespole. Dzięki dofinansowaniu Netto Polska i współpracy z gminą Wyszków udział w rozgrywkach jest bezpłatny. Po zapisach wszystkich drużyn będzie znany dokładny terminarz, godziny gry oraz rozstawienie. 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówIII edycja Volley LigiUKS Volley Wyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

„Młodzież zapobiega pożarom”
Jestem ciekawy w ilu akcjach brał udział Mróz......
Osp
W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA