REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Pasowani na czytelników

Nauka

W Szkole Podstawowej w Olszance odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas I na czytelników biblioteki szkolnej.

Galeria zdjęć


REKLAMA

10 lutego na zaproszenie Jolanty Król ze Szkoły Podstawowej w Olszance pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Wyszkowie poprowadzili uroczystość pasowania na czytelnika. W związku z obchodami Roku Wisławy Szymborskiej, uroczystość odbyła się pod hasłem „Czytanie to najwspanialsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Przed pasowaniem uczniowie klas I - II i zaproszone przedszkolaki wysłuchali opowieści „Noc w bibliotece” B. i T. Piątkowskich z wykorzystaniem teatrzyku "Kamishibai" oraz odpowiadali na pytania związane z treścią opowiadania i zasadami korzystania z książek i biblioteki. Po części artystycznej, odbyło się pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej. Każde dziecko uroczyście przysięgało zawsze szanować książki. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy, książki oraz zakładki.

Źródło: Biblioteka Pedagogiczna w Wyszkowie

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


SP w Olszancepasowanie na czytelnikaBiblioteka Pedagogiczna w WyszkowieOlszankaWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

„Młodzież zapobiega pożarom”
Jestem ciekawy w ilu akcjach brał udział Mróz......
Osp
W Długosiodle szukają dyrektorów
Co do szkoły w Bosewie to trzymam kciuki żeby kolejne kadencje pełnił ktoś wrażliwy na potrzeby uczniów z orzeczeniami o niepełnosprawności. Do tej pory niewiele dobrego w tym obszarze. Kadra nadludzkimi siłami nadrabia braki niedoszacowania i ignorancji ze strony samorządu i decydentów.
Mama
W Długosiodle szukają dyrektorów
Jaka ona młoda chyba ktos na oczy widzi. A jeśli chodzi o kompetencje to są. Szkoła jak widzę fajnie się rozwija. A zazdrośników jak widać nie brakuje.
JN
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Marzec 2023
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Gabrieli, Marka, Seweryna

REKLAMA