REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Rodzinne programowanie w bibliotece

Nauka

Klub Młodego Programisty zaprasza 30 stycznia na warsztaty rodzinne do Biblioteki Miejskiej w Wyszkowie.

REKLAMA

Warsztaty rodzinne odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III i VI-VIII. To oznacza, że można wziąć udział z rodzeństwem, rodzicami, dziadkami niezależnie od wieku. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 29-642-92-56 lub osobiście w Dziale dla Dzieci i Młodzieży. Można tam uzyskać również więcej informacji. 

Tematy spotkań:

- klasy I-III: Gdy nadchodzi zima - godz. 15:00

- klasy VI-VIII - Programistyczny kulig - godz. 16:00.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Ulka
Zamiast tego całego programowania to proponuję naukę poprawnego czytania lub czytania ze zrozumieniem, bo właśnie z tym dzieci i młodzież mają poważne problemy. Biblioteko zorganizuj konkurs na ładne czytanie!
Książka
Popieram pomysł pani Uli, że programowanie i komputery zostawmy innym instytucjom a biblioteka powinna promować czytanie, poprawne czytanie n żywo a nie jakieś audiobooki do sluchania.
Mole
Kiedyś, kiedy czytelnictwo stało na o wiele większym poziomie, biblioteka zajmował powierzchnię, którą zajmuje dziś strefa starosty z holem, gabinetami i wystarczyło. W ciepłej atmosferze wśród książek odbywały się przeróżne spotkania. Dziś czytelnictwo w zaniku a do dyspozycji pałac cały.
Halina
Taka wielka ta wyszkowska biblioteka a tak mało się tam dzieje. Jakieś warsztaty czy popołudniowe zajęcia dla dzieci zróbcie. Uczcie wierszyków, recytacji, ładnego czytania, róbcie konkursy fajne. I co z tego programowania jak czytanie leży. Tuwim, Brzechwa, Konopnicka się kłaniają!
Do Haliny
Halina, a kiedy ostatnio byłaś w tej bibliotece i po co? Bo jak w punkcie profilaktycznym albo ksero zrobić to faktycznie mogłaś nie zauważyć co się tam naprawdę dzieje
KW
To zachęcam wejść na stronę i przejrzeć ile się aktualnie dzieje w Bibliotece :) Myślę, że dla każdego coś się znajdzie, nadal są spotkania autorskie, zajęcia dla grup szkolnych i przedszkolnych, prowadzone planszówki, zbliżają się ferie i Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka. Oferta jest zróżnicowana, zarówno dla miłośników tradycyjnych form, jak i tych, którzy chcą spędzić czas w „nowoczesny” sposób..
Prosta7
A w WOK Hutnik bida z nędzą. Dystrybucja jajek. Ale jaja, ale jaja.
Wyborca
Na Świętojańskiej w Pedagogicznej panie fajne rzeczy organizują i mają ciekawe pomysły. Pozdrawiam bibliotekę pedagogiczną w Wyszkowie.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PIS jak przejmował rządy liczył kasę, jak zwalniał ludzi??????
do mieszkańca
Jedyny taki bal. Zespół Szkół nr 3 bawił się na studniówce!
Pani Sawicz -przepiękna kobieta. Prawdziwa dama, zawsze z klasą i wdziękiem
Magda
Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PSL policzył ile kasy potrzeba na odprawy dla ewentualnych zwalnianych ze stanowisk urzędników ? To na pewno nie tylko starosta
mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Niedziela
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Franciszka, Konstancji, Salomei

REKLAMA