REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Nagraj własnego audiobooka!

Kultura

Każdy z nas ma ulubioną książkę lub wiersz, które zna niemal na pamięć. A gdyby tak nagrać je w formie audiobooka? Biblioteka Miejska w Wyszkowie ogłasza konkurs pt. "Mój pierwszy audiobook".

REKLAMA

Celem konkursu jest promocja czytelnictwa; doskonalenie wymowy, intonacji oraz interpretacji tekstu; pobudzanie wyobraźni i kreatywności adresatów konkursu; nabywanie umiejętności posługiwania się nowoczesną technologią. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas I-VIII szkół podstawowych, młodzież szkół średnich oraz dorośli. Konkurs polega na nagraniu w domowym zaciszu fragmentu wiersza, dramatu bądź prozy (np. ulubionej powieści, opowiadania, baśni etc.w języku polskim). Audiobook można nagrać w duecie (np. dziecko i dorosły, dziecko + dziecko czy dorosły + dorosły). Nagrania należy przesyłać w formie pliku do 10 lutego na adres mailowy: konkurs@biblioteka.org.pl lub przynieść na płycie CD do siedziby Biblioteki. Do audiobooka powinien zostać dołączony wypełniony Formularz udziału w konkursie - dostępny poniżej w załączniku wraz z pełnym regulaminem konkursu. 

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe i dyplom. Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom za udział. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się po ocenie prac przez jury, do 17 lutego. Pytania i uwagi związane z konkursem można kierować do Ewy Roguszewskiej i Anny Orlińskiej na adres internetowy: naukowa@biblioteka.org.pl lub pod nr tel. 29-742-32-61 w. 44 (Czytelnia Naukowa).

Źródło: M-GBP

ZałącznikiREKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Jedyny taki bal. Zespół Szkół nr 3 bawił się na studniówce!
Pani Sawicz -przepiękna kobieta. Prawdziwa dama, zawsze z klasą i wdziękiem
Magda
Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PSL policzył ile kasy potrzeba na odprawy dla ewentualnych zwalnianych ze stanowisk urzędników ? To na pewno nie tylko starosta
mieszkaniec
Wszystko się udało poza... frekwencją
Mnie się nie podoba to, że wydział promocji zajmuje się konfliktowaniem środowisk, dzieleniem ludzi na lepszych i gorszych, podkradaniem imprez ich twórcom, podłym i pozbawionych szacunku stosunkiem do mieszkanów (patrz: cytaty ze spotkania komisji w stosunku do mieszkańców), przepieprzaniem pieniędzy na bezsensowne inwestycje, których nie chcą mieszkańcy (patrz: np. napis na placu), wpieraniem wyłącznie inicjatyw "swoich" ludzi (to widać przy konkursach ofert). Nie podoba mi się, że to nie jest wydział dla realizacji potrzeb mieszkańców i słuchania ich, a do realizacji niespełnionych ambicji członków wydziału, którzy w zasadzie działają pod siebie, pod swoje interesy, a jak ktoś przyjdzie na wydarzenie to nieistotny, nieplanowany gratis. Dlatego też, co widać w artykule nie ma w ogóle autorefleksji nad przyczynami niepowodzeń imprez. To nie ich wina. Ludzie są do bani.
Maniek Maniuś
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Niedziela
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Franciszka, Konstancji, Salomei

REKLAMA