REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Świąteczno-noworoczny turniej UKS Volley

Sport

Sześć zespołów rywalizowało w świąteczno-noworocznym turnieju UKS Volley. Do gry przystąpili dorośli, którzy na co dzień trenują siatkówkę pod okiem trenerów UKS Volley. Najlepszy okazał się zespół Fawory.

REKLAMA

Do rywalizacji przystąpiło sześć ekip. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali o triumf w rozgrywkach, miejsca drugie o pozycję 3-4, a drużyny z trzecich pozycji o miejsce 5-6. I tak w finale spotkały się zespoły Faworów i Latających Pajacy. Natomiast o trzecie miejsce zagrały ekipy Cimcirimci i Mieszanki Wedlowskiej. Pierwsze miejsce zajął zespół Faworów. W meczu o trzecie miejsce najlepsza okazała się ekipa Cimcirimci. Rywalizacja była zacięta, a mecze bardzo wyrównane. W sumie rozegrano 9 spotkań w tym aż 5 tie-breaków. Dodatkowo wyróżniono najlepsze zawodniczki i zawodników. Poniżej lista nagrodzonych i końcowa klasyfikacja turnieju:

Nagrody indywidualne:

Najlepiej przyjmująca: Iwona Wołyniec

Najlepiej przyjmujący: Cezary Gałązka

Najlepiej zagrywający: Szymon Wójcik

Najlepiej zagrywająca: Julia Ślendak

Najlepiej atakująca: Agata Gałązka

Najlepiej atakujący: Piotr Koński

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Fawory

2. Latające Pajace

3. Cimcirimci

4. Mieszanka Wedlowska

5. Przyszli się znaleźli

6. Babie Lato.

REKLAMA

Marcin Pieniążek

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Jedyny taki bal. Zespół Szkół nr 3 bawił się na studniówce!
Pani Sawicz -przepiękna kobieta. Prawdziwa dama, zawsze z klasą i wdziękiem
Magda
Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PSL policzył ile kasy potrzeba na odprawy dla ewentualnych zwalnianych ze stanowisk urzędników ? To na pewno nie tylko starosta
mieszkaniec
Wszystko się udało poza... frekwencją
Mnie się nie podoba to, że wydział promocji zajmuje się konfliktowaniem środowisk, dzieleniem ludzi na lepszych i gorszych, podkradaniem imprez ich twórcom, podłym i pozbawionych szacunku stosunkiem do mieszkanów (patrz: cytaty ze spotkania komisji w stosunku do mieszkańców), przepieprzaniem pieniędzy na bezsensowne inwestycje, których nie chcą mieszkańcy (patrz: np. napis na placu), wpieraniem wyłącznie inicjatyw "swoich" ludzi (to widać przy konkursach ofert). Nie podoba mi się, że to nie jest wydział dla realizacji potrzeb mieszkańców i słuchania ich, a do realizacji niespełnionych ambicji członków wydziału, którzy w zasadzie działają pod siebie, pod swoje interesy, a jak ktoś przyjdzie na wydarzenie to nieistotny, nieplanowany gratis. Dlatego też, co widać w artykule nie ma w ogóle autorefleksji nad przyczynami niepowodzeń imprez. To nie ich wina. Ludzie są do bani.
Maniek Maniuś
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Niedziela
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Franciszka, Konstancji, Salomei

REKLAMA