REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Niepokonane zabrodzkie unihokeistki

Sport

Miniony weekend to był intensywny czas sportowych zmagań zawodniczek z Zabrodzia. Dwa dni unihokejowej rywalizacji  w zawodach szkolnych i ligowych nie wybiły z rytmu zabrodzkich dziewcząt i tym samym ugruntowały one swoją wysoką pozycję w damskim unihokeju młodziczek.

Galeria zdjęć


REKLAMA

19 listopada w Chudku wygrały etap międzypowiatowy i w grudniu będą walczyć o mistrzostwo Mazowsza. 20 listopada w Ojrzanowie, rozgrywając sześć meczów, Młode Wilki Zabrodzie pokonały wszystkie zgłoszone drużyny w ramach drugiego ligowego turnieju i obroniły pierwszą pozycję w tabeli, zdobywając do tej pory 34 punkty (na drugim miejscu w tabeli - drużyna UKS Ambra Ołtarzew z 7 punktami straty do Młodych Wilków). W turniejach zostały nagrodzone zawodniczki: Laura Getka - najlepszy zawodnik, Maja Getka - obrona, Aleksandra Gołaszewska - rozgrywająca, Oliwia Gajcy - atak, Magdalena Kornacka - najlepszy bramkarz, Nikola Matusik - obrona.

Skład: Oliwia Gajcy, Laura Getka (k), Maja Getka, Aleksandra Gołaszewska, Judyta Karmiłowicz, Magdalena Kornacka (b), Nadia Lewandowska, Nikola Matusik, Gabriela Skibińska, Maja Stańczak.

Trener: Maciej Mędrzycki, asystent trenera: Marzena Getka.

(in)

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Kilka lat temu była akcja, żeby oświetlić przejście na pieszych przez Kościuszki na skrzyżowaniu z 11 Listopada, bo pan STOP jest tylko do 16. Wchodzić na przejście wieczorem i pojawia się oświetlenie krawędzi przejścia do drugiej części ulicy, przechodzisz bezpiecznie. Ile gardłował Abramczyk i inni z elitki. Kilka lat minęło i nic się nie zmieniło w temacie a takich bezpiecznych przejść mogło być więcej. Teraz to trzeba wypić kilka produktów waspolu i samo się przejście oświetli.
gburmistrz oszczędny.
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Wisia? chcesz się pobawić Lemem ? to proszę "Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej przed lekturą stały." A faktycznie Wyszków powinien czerpać wzorce z gmin:) :).:)
Ostro
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Niektórym to chyba na umysł padło, albo na napis. Oświetlenie uliczne w godzinach późnonocnych wyłącza Długosiodło, Rząśnik, Somianka, a tam nie ma ledowego napisu. W Wyszkowie też jeszcze nie ma, a jak będzie, to na pewno nie będzie świecić całą noc. Zacytuję St. Lema: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Wisia
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Piątek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny

REKLAMA