AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

PrefBud nie schodzi z pozycji lidera

PrefBud pozostaje liderem Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej. Za ich plecami czają się jednak Revival i Wielka Szóstka.

PrefBud dość wyraźnie zaznacza swoje aspiracje mistrzowskie. Zwycięzcy poprzednich edycji do tej pory nie przegrali nawet seta, a teraz dość pewnie pokonali Toxic Team w dwóch setach. I utrzymali swoje prowadzenie w lidze. Niezwykle ciekawy mecz rozegrały miedzy sobą zespoły Revivalu i KPS Region Wschód. Pierwszego set wygrali gracze Revivalu. Druga odsłona była kompletnie inna.W drugiej Wymiany były bardzo zacięte, a końcówka mogła się podobać nawet tym najbardziej wymagającym kibicomw. Zespół Regionu Wschód dzielnie walczył i wznosił się na wyżyny swych umiejętności. Ale ostatecznie to Revival zdobył ostatnie dwa punkty i zwyciężył.

Swój premierowy mecz wygrali Swojacy, którzy bez kłopotów pokonali Gang Volleya. Premierowe zwycięstwo Swojaków nieco poprawiło ich lokatę w tabeli. Na koniec trzeciej kolejkiNa koniec Wielka Szóstka stanęła naprzeciw Młodej Krwi. Pierwszy set należał do Wielkiej Szóstki, która wygrała ze sporą przewagą. W drugim secie Młoda Krew grała dość nierówno i wydawało się, że spotkanie zakończy się w dwóch partiach. Jednak w końcówce gracze Młodej Krwi przebudzili się z letargu i doprowadzili do tie-breaka.  W nim pokazali charakter i odwrócili losy spotkania wygrywając 15:12.