REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

„Pod biało-czerwoną” w gminie Somianka

Powiat

9 listopada przed siedzibą Urzędu Gminy Somianka odbyła się uroczystość podniesienia flagi na maszt, który został zamontowany przed budynkiem urzędu w październiku.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Uroczystość poprowadziła Iwona Minasiewicz, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Somiance. W uroczystości wzięli udział: wójt gminy Somianka Andrzej Żołyński, pracownicy urzędu gminy, dzieci z Samorządowego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Somiance oraz uczniowie z klas I-III SP w Somiance wraz z opiekunami. Uroczystego wciągnięcia flagi na maszt dokonał poczet sztandarowy sztandaru Szkoły Podstawowej w Somiance. Podczas uroczystości odśpiewany został hymn narodowy. Wydarzenie wzbogaciła recytacja wierszy patriotycznych przez przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola oraz uczniów SP w Somiance. Maszt z flagą Rzeczypospolitej Polskiej został sfinansowany w całości w ramach projektu „Pod biało-czerwoną” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Całkowita wartość zadania wyniosła 5 tys. zł.

Gmina Somianka

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Somianka"Pod biało-czerwoną”Gmina Somianka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Kilka lat temu była akcja, żeby oświetlić przejście na pieszych przez Kościuszki na skrzyżowaniu z 11 Listopada, bo pan STOP jest tylko do 16. Wchodzić na przejście wieczorem i pojawia się oświetlenie krawędzi przejścia do drugiej części ulicy, przechodzisz bezpiecznie. Ile gardłował Abramczyk i inni z elitki. Kilka lat minęło i nic się nie zmieniło w temacie a takich bezpiecznych przejść mogło być więcej. Teraz to trzeba wypić kilka produktów waspolu i samo się przejście oświetli.
gburmistrz oszczędny.
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Wisia? chcesz się pobawić Lemem ? to proszę "Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej przed lekturą stały." A faktycznie Wyszków powinien czerpać wzorce z gmin:) :).:)
Ostro
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Niektórym to chyba na umysł padło, albo na napis. Oświetlenie uliczne w godzinach późnonocnych wyłącza Długosiodło, Rząśnik, Somianka, a tam nie ma ledowego napisu. W Wyszkowie też jeszcze nie ma, a jak będzie, to na pewno nie będzie świecić całą noc. Zacytuję St. Lema: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Wisia
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Piątek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny

REKLAMA