REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Wyszkowski Turniej Niepodległości

Sport

13 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Rybienku Leśnym odbył się II Wyszkowski Turniej Niepodległości w Tenisie Stołowym o Puchar Dyrektora Szkoły pod patronatem burmistrza Wyszkowa.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Zawody odbyły się w trzech kategoriach, w których udział wzięło ponad 60 uczestników. Wśród młodzieży szkolnej najlepszy okazał się Jakub Kruczyk, drugie miejsce zajął Alan Borzymek, a trzecie Wiktor Sztachelski. W kategorii OPEN KOBIET bezkonkurencyjna okazała się Renata Szulecka. Tuż za nią na drugim miejscu znalazła się Justyna Gutowska oraz na trzecim miejscu Agnieszka Rybak. Najmocniej obsadzoną kategorię OPEN MĘŻCZYZN wygrał Sebastian Kapelewski, drugi był Jacek Obidziński, a trzecie miejsce zajął Kamil Baranowski. 

Organizatorzy turnieju dziękują wszystkim, którzy pomogli i przyczynili się do organizacji turnieju oraz zapraszają już za rok na III Wyszkowksi Turniej Niepodległości.

Organizatorzy
 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Kilka lat temu była akcja, żeby oświetlić przejście na pieszych przez Kościuszki na skrzyżowaniu z 11 Listopada, bo pan STOP jest tylko do 16. Wchodzić na przejście wieczorem i pojawia się oświetlenie krawędzi przejścia do drugiej części ulicy, przechodzisz bezpiecznie. Ile gardłował Abramczyk i inni z elitki. Kilka lat minęło i nic się nie zmieniło w temacie a takich bezpiecznych przejść mogło być więcej. Teraz to trzeba wypić kilka produktów waspolu i samo się przejście oświetli.
gburmistrz oszczędny.
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Wisia? chcesz się pobawić Lemem ? to proszę "Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej przed lekturą stały." A faktycznie Wyszków powinien czerpać wzorce z gmin:) :).:)
Ostro
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Niektórym to chyba na umysł padło, albo na napis. Oświetlenie uliczne w godzinach późnonocnych wyłącza Długosiodło, Rząśnik, Somianka, a tam nie ma ledowego napisu. W Wyszkowie też jeszcze nie ma, a jak będzie, to na pewno nie będzie świecić całą noc. Zacytuję St. Lema: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Wisia
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Piątek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny

REKLAMA