REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"Bal w operze" pokażą w Warszawie

Kultura

Spektakl "Bal w Operze" Juliana Tuwima w wykonaniu Teatru Niezbędnego, w reżyserii Piotra Adlera i z muzyką Romana Grusa Studio RG - Studio nagrań znalazł się w gronie 13 spektakli (wybranych spośród 50), które zostaną zaprezentowane na XX Galimatias - Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych w Warszawie w dniach 18-20 listopada.

REKLAMA

"Bal w Operze" w wykonaniu Teatru Niezbędnego działającego przy Akademii Umiejętności Pan Hilary (reż. Piotr Adler, muz. Roman Grus) w ramach Galimatias - Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych będzie można obejrzeć w sobotę 19 listopada o godz. 10.00 w Domu Kultury Świt w Warszawie (Warszawa Zacisze), więc serdecznie zapraszamy. Wstęp na wszystkie festiwalowe spektakle - bezpłatny. 

W ostatnim czasie to drugi znaczący sukces Teatru Niezbędnego. We wrześniu wyszkowska grupa teatralna była jedną z jedenastu zakwalifikowanych teatrów z Polski do udziału w festialu RELACJE VII Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne. RELACJE - to konkurs dla amatorskich zespołów teatralnych na najlepszy spektakl międzypokoleniowy. Do tegorocznej edycji zostało zgłoszonych 47 spektakli teatrów amatorskich z całej Polski. Wyszkowscy aktorzy - Anna Chmielak i Piotr Adler - otrzymali od jury przeglądu wyróżnienia za role Wszetecznicy i Szatana. 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Kilka lat temu była akcja, żeby oświetlić przejście na pieszych przez Kościuszki na skrzyżowaniu z 11 Listopada, bo pan STOP jest tylko do 16. Wchodzić na przejście wieczorem i pojawia się oświetlenie krawędzi przejścia do drugiej części ulicy, przechodzisz bezpiecznie. Ile gardłował Abramczyk i inni z elitki. Kilka lat minęło i nic się nie zmieniło w temacie a takich bezpiecznych przejść mogło być więcej. Teraz to trzeba wypić kilka produktów waspolu i samo się przejście oświetli.
gburmistrz oszczędny.
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Wisia? chcesz się pobawić Lemem ? to proszę "Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej przed lekturą stały." A faktycznie Wyszków powinien czerpać wzorce z gmin:) :).:)
Ostro
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Niektórym to chyba na umysł padło, albo na napis. Oświetlenie uliczne w godzinach późnonocnych wyłącza Długosiodło, Rząśnik, Somianka, a tam nie ma ledowego napisu. W Wyszkowie też jeszcze nie ma, a jak będzie, to na pewno nie będzie świecić całą noc. Zacytuję St. Lema: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Wisia
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Piątek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny

REKLAMA