REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Bimbrownia zlikwidowana przez policję

Na Sygnale

Wyszkowscy policjanci zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który pędził bimber w urządzonej przez siebie gorzelni. Jest to kolejna w tym roku zlikwidowana bimbrownia.

REKLAMA

W miniony piątek 14 października funkcjonariusze referatu d/w z przestępczością gospodarczą i korupcją KPP w Wyszkowie w toku prowadzonych czynności ustalili, iż na jednej z posesji na terenie gminy Rząśnik ma miejsce nielegalna  produkcja alkoholu. Mundurowi na miejscu zastali 57-letniego właściciela, który w jednym z budynków gospodarczych produkował alkohol. Funkcjonariusze ujawnili metalowy zbiornik wraz ze specjalną aparaturą oraz 100-litrową beczkę z tzw. „zacierem”. Mieszkańcowi gminy Rząśnik za wyrabianie alkoholu etylowego bez wymaganego zezwolenia grozi wysoka grzywna i kara do roku pozbawienia wolności. Za nielegalny wyrób alkoholu zatrzymany odpowie teraz przed sądem..

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Zaraz zaraz
A czy w trakcie akcji naszych dzielnych ,,mundurowych,,pan rzemieślnik destylowł zacier ?Bo jak na razie to posiadanie zacieru jest legalne ,tak jak i posiadanie aparatury jest legalne .Nic nie piszą o ilości zabezpieczonego nielegalnego bimbru.Bo jeśli nic nie znaleźli to panowie policmajstry mają gorąco .
Stary dynksiarz
Denaturat jest mocny.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Kilka lat temu była akcja, żeby oświetlić przejście na pieszych przez Kościuszki na skrzyżowaniu z 11 Listopada, bo pan STOP jest tylko do 16. Wchodzić na przejście wieczorem i pojawia się oświetlenie krawędzi przejścia do drugiej części ulicy, przechodzisz bezpiecznie. Ile gardłował Abramczyk i inni z elitki. Kilka lat minęło i nic się nie zmieniło w temacie a takich bezpiecznych przejść mogło być więcej. Teraz to trzeba wypić kilka produktów waspolu i samo się przejście oświetli.
gburmistrz oszczędny.
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Wisia? chcesz się pobawić Lemem ? to proszę "Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej przed lekturą stały." A faktycznie Wyszków powinien czerpać wzorce z gmin:) :).:)
Ostro
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Niektórym to chyba na umysł padło, albo na napis. Oświetlenie uliczne w godzinach późnonocnych wyłącza Długosiodło, Rząśnik, Somianka, a tam nie ma ledowego napisu. W Wyszkowie też jeszcze nie ma, a jak będzie, to na pewno nie będzie świecić całą noc. Zacytuję St. Lema: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Wisia
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Piątek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny

REKLAMA