REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Pomoc dla dzieci wojny

Pomoc dla Ukrainy

Po raz czternasty w Wyszkowie organizowana jest prywatna zbiórka na pomoc dzieciom - ofiarom wojny w Ukrainie. Potrzebna jest m.in. żywność, świece, koce, leki, środki czystości a także pieniądze. Dary pod koniec miesiąca wyruszą na tereny objęte wojną.

REKLAMA

Ostatnie rosyjskie ataki rakietowe na wiele miasta Ukrainy nasili skalę potrzeb w kraju objętym wojną. Od lutego wyszkowianie znacząco angażują się w pomoc ofiarom brutalnych rosyjskich ataków i tym razem nie chcą pozostać obojętni. Wioleta Nasiadko, która zorganizowała w Wyszkowie już trzynaście zbiórek publicznych oraz trzynaście konwojów z pomocą humanitarną na tereny objęte działaniami wojennymi, otrzymała w ostatnich dniach wiele próśb o pomoc. Dlatego postanowiła zorganiować kolejną, czternastą zbiórkę darów dla dzieci z Ukrainy. 

- Po licznych telefonach z Ukrainy z prośbą o pomoc, zdecydowałam się ruszyć z pomocą. Zorganizowalam już zbiórkę funduszy, za które będzie możliwy zakup paliwa i brakujących artykulów - mówi inicjatorka akcji "Pomoc dla dzieci wojny". - Wiem, że przez tak wysoką inflację zbiórka będzie ciężka, ale mam nadzieję, że razem damy radę. To jeden, jedyny wyjazd. Planowany jest pod koniec października, aż sytuacja w Ukrainie trochę się uspokoi.

POTRZEBNE RZECZY:

➡️ Mleko dla dzieci

➡️ Kaszki/ musy dla dzieci

➡️ Pampersy/ mokre chusteczki

➡️ Żywność (kasze, makarony, konserwy, oleje, fasola, groch, konserwy, dżemy - nawet własnej roboty, wszelkiego rodzaju produkty z długim terminem ważności)

➡️ Świece, latarki, baterie

➡️ Koce, śpiwory, termosy

➡️ Leki (na grypę), opaski uciskowe, bandaże, gazy, igly, strzykawki, środki do dezynfekcji oraz inne rzeczy, które mogą być potrzebne do opatrywania rannych

➡️ Środki czystości

Każda rzecz jest w danym momencie na wagę zlota. W Wyszkowie można oddawać rzeczy w ubezpieczalni UNILINK (naprzeciwko galerii Wyszków).

Telefon kontaktowy do Wiolety Nasiadko: 734 422 924 lub kontakt przez messenger.

Link do zbiórki pieniężnej -> https://pomagam.pl/dzieciwojny

 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Groźny pożar w Marianowie
Duża sprawa.
wwy
Ważne jest mówienie prawdy
On może być burmistrzem, bo tak chcą obecne władze, które go wsadziły na zajmowany stołek w wyniku politycznego układu. Na teraz nie ma nawet mandatu radnego powiatowego. Kto w zamian?
Słabo
Ważne jest mówienie prawdy
Etyka zawodowa pod psem u tego pana jest. Panie Bodnar, już pan wie skąd hasło promocyjne "Wyszków, miasto seksu i biznesu". Jak można potem ufać w uczciwość kogoś tak skompromitowanego, szczególnie na stołku burmistrza. To jakiś horror show jest .
Wyszkowska ścieżka awansu społecznego

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Środa
Luty 2023
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
12345
imieniny:
Irminy, Piotra, Sylwii

REKLAMA