REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Rowerem po gminie Wyszków

Turystyka

Już po raz drugi Stowarzyszenie Łączy Nas Skuszew, wspólnie z sołtysem Skuszewa, zorganizowało rodzinny rajd rowerowy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Grupę niemal 60 rowerzystów przywitała na starcie rajdu, w siedzibie Stowarzyszenia, jego przewodnicząca Bogusława Pochmara. Każdy z uczestników otrzymał gadżety rowerowe oraz napoje i słodycze. Następnie prowadzący rajd Wojtek Kuska przedstawił wszystkim trasę, która tym razem przebiegała przez Rybienko Leśne, Deskurów, Ślubów, Gaj, Mostówkę do Skuszewa - łącznie ok. 35 km.

Uczestnicy odwiedzili m.in. dom św. Benedykta, zwany też „Domem za strugą” lub „Fiszorkiem”, gdzie w latach 1974-1978 przebywał ks. Kardynał Stefan Wyszyński. Celem wycieczki było jedno z największych i najpiękniejszych wrzosowisk, położone pod Mostówką, które szczególnie o tej porze roku zachwyca turystów. Po niemal czterech godzinach jazdy, zmęczeni, ale zadowoleni, wszyscy szczęśliwie dotarli do mety, gdzie czekała gorąca zupa grochowa. Na zakończenie dzieci, w tym najmłodsza i najbardziej dzielna 5 - letnia Gabrysia, otrzymali dodatkowe nagrody niespodzianki.

Organizatorzy dziękują mieszkańcom Skuszewa, biorącym udział w rajdzie, sympatykom oraz zaprzyjaźnionym grupom rowerowym Waldemara Ambroziaka i Grupie Rowerowej Wyszków Moje Miasto Jacka Szymanika. Podziękowania składają również firmie Sport Atelier Magdalena i Łukasz Góralewscy za wsparcie w organizacji rajdu. Wydarzenie było współfinansowane ze środków gminy Wyszków.

Stowarzyszenie Łączy Nas Skuszew

 

 

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSkuszewrajd rowerowyStowarzyszenie Łączy nas Skuszew

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Groźny pożar w Marianowie
Duża sprawa.
wwy
Ważne jest mówienie prawdy
On może być burmistrzem, bo tak chcą obecne władze, które go wsadziły na zajmowany stołek w wyniku politycznego układu. Na teraz nie ma nawet mandatu radnego powiatowego. Kto w zamian?
Słabo
Ważne jest mówienie prawdy
Etyka zawodowa pod psem u tego pana jest. Panie Bodnar, już pan wie skąd hasło promocyjne "Wyszków, miasto seksu i biznesu". Jak można potem ufać w uczciwość kogoś tak skompromitowanego, szczególnie na stołku burmistrza. To jakiś horror show jest .
Wyszkowska ścieżka awansu społecznego

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Środa
Luty 2023
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
12345
imieniny:
Irminy, Piotra, Sylwii

REKLAMA