REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Wypadek sprzed lat zniszczył sprawność Marcina. Pomóżmy mu ją odzyskać

Powiat

29-letni Marcin Świeżak z Zabrodzia zbiera pieniądze na kosztowną operację rąk w Hiszpanii, bo lekarze w Polsce nie potrafią mu pomóc.

REKLAMA

Trudno zliczyć operacje, którym musiał zostać podany Marcin Świeżak po wypadku, który wydarzył się w lipcu 2012 roku. Zmiażdżone obie ręce, złamanie prawego nadgarstka, uszkodzenie lewej tętnicy ramiennej. Około 30 operacji już za nim, jednak leczenie wciąż się nie zakończyło. Mimo, że minęło już tyle lat, wciąż ręce i dłonie Marcina nie są w pełni sprawne. Ostatni chirurg prowadzący, nie widząc szans na przeprowadzenie dalszych operacji w Polsce, skierował Marcina na konsultację chirurgiczną do Madrytu. Tamtejsi lekarze chcą operować prawą rękę Marcina, dla lewej nie widzą już nadziei. Koszty leczenia są jednak poza zasięgiem 29-latka, dlatego zdecydował się prosić o pomoc. Każda wpłata pozwoli mu na nowo uwierzyć, że jeszcze będzie dobrze.

Link do zbiórki -> Wypadek sprzed lat zniszczył sprawność Marcina! Pomóż mu ją odzyskać!

*Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową

 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Kilka lat temu była akcja, żeby oświetlić przejście na pieszych przez Kościuszki na skrzyżowaniu z 11 Listopada, bo pan STOP jest tylko do 16. Wchodzić na przejście wieczorem i pojawia się oświetlenie krawędzi przejścia do drugiej części ulicy, przechodzisz bezpiecznie. Ile gardłował Abramczyk i inni z elitki. Kilka lat minęło i nic się nie zmieniło w temacie a takich bezpiecznych przejść mogło być więcej. Teraz to trzeba wypić kilka produktów waspolu i samo się przejście oświetli.
gburmistrz oszczędny.
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Wisia? chcesz się pobawić Lemem ? to proszę "Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej przed lekturą stały." A faktycznie Wyszków powinien czerpać wzorce z gmin:) :).:)
Ostro
Wyszków wdraża oszczędzanie na oświetleniu, także świątecznym
Niektórym to chyba na umysł padło, albo na napis. Oświetlenie uliczne w godzinach późnonocnych wyłącza Długosiodło, Rząśnik, Somianka, a tam nie ma ledowego napisu. W Wyszkowie też jeszcze nie ma, a jak będzie, to na pewno nie będzie świecić całą noc. Zacytuję St. Lema: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Wisia
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Piątek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Balbiny, Ksawerego, Pauliny

REKLAMA