REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Rowerem pod prąd na "krajówce". Miała 3 promile

Na Sygnale

Blisko 3 promile alkoholu miała rowerzystka, która jechała rowerem " pod prąd" w miejscowości Kręgi, drogą krajową K-62. Kobieta może mówić o dużym szczęściu, ponieważ nie została ranna, jak również nie przewróciła się na ulicę wprost pod jadące samochody, a to wszystko za sprawą innego uczestnika ruchu, który szybko zareagował i uniemożliwił jej dalszą jazdę. 50-latce grozi surowa grzywna.

REKLAMA

21 września około godziny 16.00 dyżurny policji w Wyszkowie został poinformowany przez kierowcę o pijanej kobiecie, która jechała rowerem "pod prąd" drogą krajową nr 62 w Kręgach. Z relacji świadka wynikało, że kobieta jechała lewą stroną drogi, nie trzymając toru jazdy, czym stwarzała zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również innych uczestników ruchu. Mężczyzna podjął decyzję o uniemożliwieniu kobiecie dalszej jazdy i powiadomił policję. Gdy mundurowi znadali kobietę alkomatem, okazało się, że 50-letnia mieszkanki gminy Somianka miała blisko 3 promile! 

50-latce grozi mandat w kwocie 2,5 tys. zł, a także skierowanie wniosku o ukaranie do sądu.

- Jednak nie chodzi tu mandat. Pamiętajmy, lekkomyślnosć dodatkowo w połączeniu z alkoholem, może mieć opłakane skutki. Szanujmy życie i zdrowie nie tylko nasze, ale również innych uczestników ruchu. Kobieta może mówić o dużym szczęściu, że nie została ranna lub nie wywróciła się na drogę wprost pod koła jadących samochodów, a czujność i rekacja mężczyzny zasługuje na pochwałę - podsumowują wyszkowscy policjanci.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Stary dynksiarz
DENATURAT JEST MOCNY.
Lila
Zostawcie biedaczke w spokoju i tak cud że żyje kobicina.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
I tak zrobią jak im pasuje. Tylko inaczej to nazwą i tyle.
Heniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Wydaję mi się, że priorytetem jest zmiana terenów rolnych na zabudowę wielorodzinną, a nie poszerzenie cmentarza, manipulacja. Ten cmentarz to tylko po to by zamydlić oczy nam mieszkańcom, którzy o takie zmiany dla siebie walczymy po kilkanaście lat. Jednak dostajemy informacje „dla pojedynczych działek studium nie zmieniamy, jest to zbyt kosztowne”. A tu proszę, jest inwestor są i szybkie zmiany. Podobnie ze zmianą planów miejscowych, tam gdzie inwestor tam są one dokonane. Przykre, ale co my zwykli ludzie możemy.
Juliusz

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA