REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Jubileuszowe ściganie

Sport

Jubileuszowa 25. edycja Rally Wyszków odbędzie się w cyklu dwudniowym 1 i 2 października na drogach Powiatu Wyszkowskiego z finałem w Wyszkowie. Organizatorzy zapraszają wszystkich użytkowników aut zabytkowych/ klasycznych do udziału w wystawie aut zabytkowych 2 października w centrum Wyszkowa.

REKLAMA

Jest to impreza, w której można wystartować dowolnym autem sprawnym technicznie z ważnym przeglądem i ubezpieczeniem OC.

1 października - na około 60-kilometrowej trasie wytyczonej na terenie Wyszkowa, Leszczydół-Nowiny, Rząśnika, Mostówki i okolic, rozegranych zostanie 10 prób sportowych. Po raz pierwszy w historii planujemy rozegrać nocne kryterium o puchar Marpol Rally Night - dla wszystkich uczestników Rally Wyszków oraz dla chętnych, którzy chcą wystartować tylko w Nocnej Super Próbie.

2 października - w centralnym punkcie Wyszkowa, na wyłączonej z ruchu ul. Gen. J. Sowińskiego rozegramy Super Próbę o puchar Burmistrza Wyszkowa wliczaną do klasyfikacji generalnej Rally Wyszków oraz Grand Prix o puchar Prezesa Auto Koło Centrum. Przed startem zawodnicy oraz goście, w asyście policji wezmą udział w specjalnej paradzie przejeżdżając głównymi ulicami Wyszkowa.

Rozgrywany odcinek Super Próby w centralnym punkcie miasta, co roku gromadzi olbrzymią rzeszę kibiców i fanów motoryzacji oraz wiodące firmy w tym motoryzacyjne prezentujące zgromadzonej publiczności swoje najnowsze osiągnięcia.

25. Rally Wyszków 2022 pod patronatem Burmistrza Wyszkowa jest:

- VI Rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Auto Koło Centrum

- II Rundą Pucharu SOS PZMot

- I Rundą Samochodowych Mistrzostw Automobilklubu Bialskopodlaskiego

- IV Rundą Pucharu Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego w „Super Sprintach”

Organizatorzy razem z Auto Koło Centrum zapraszają wszystkich użytkowników aut zabytkowych/ klasycznych do udziału w wystawie aut zabytkowych na Rally Wyszków 2022 w dniu 2 października o godz 11.00 w centrum Wyszkowa. 

- W tym roku przypada jubileuszowa 25. edycja rajdu,  pokażmy swoje klasyki miastu - zachęcają organizatorzy.

Na wszystkie pytania odpowiadają pod nr tel. 797-831-059. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Do Mańka dobrze mówisz, popieram twą tezę
Irek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
A co po drugiej stronie Pultuskiej naprzeciwko cmentarza komunalnego jest szykowane dokładnie za pomnikami Skwary . Czy też miejsce na nowe bloki ?
Polonez
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA