REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Międzynarodowy mecz "Nosorożców"

Sport

24 września na stadionie w Wyszkowie zostanie rozegrany międzynarodowy mecz futbolu amerykańskiego. Rhinos Wyszków podejmą drużynę Dukes Kowno.

REKLAMA

Ten mecz będzie decydował o wejściu do ćwierćfinału Polska Futbol Liga 9. 

- Nie może Was zabraknąć! Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne - apelują futboliści.

Mecz zostanie rozegrany 24 września o godz. 16:00. Podczas dnia meczowego będzie prowadzona zbiórka dla rocznej Zuzi Szydłowskiej z Brańszczyka, która zmaga się m.in. z obustronnym niedosłuchem, zaburzeniami układu nerwowego, alergiami pokarmowymi i opóźnieniem rozwoju psychoruchowego. Każde wsparcie przybliża Zuzię do sprawności. Link do zbiórki: https://sercadlamaluszka.pl/nasi.../zuzanna-szydlowska

Poza meczowymi emocjami organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje na mecz z Kaunas Dukes. Zapraszamy do strefy dla dzieci, gdzie dostępne będą dmuchawce i inne atrakcje. Dochód ze zjeżdżalni także zostanie przekazany dla Zuzi. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
I tak zrobią jak im pasuje. Tylko inaczej to nazwą i tyle.
Heniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Wydaję mi się, że priorytetem jest zmiana terenów rolnych na zabudowę wielorodzinną, a nie poszerzenie cmentarza, manipulacja. Ten cmentarz to tylko po to by zamydlić oczy nam mieszkańcom, którzy o takie zmiany dla siebie walczymy po kilkanaście lat. Jednak dostajemy informacje „dla pojedynczych działek studium nie zmieniamy, jest to zbyt kosztowne”. A tu proszę, jest inwestor są i szybkie zmiany. Podobnie ze zmianą planów miejscowych, tam gdzie inwestor tam są one dokonane. Przykre, ale co my zwykli ludzie możemy.
Juliusz

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA