REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

"Z Tatą w przyrodę". Zaproszenie na wycieczkę przyrodniczą

Turystyka

Stowarzyszenie Projekt Relacje i Ojcowski Klub TatoNet w Wyszkowie zapraszają ojców z dziećmi z powiatu wyszkowskiego na pieszą wycieczkę przyrodniczą po terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 września. Start o godz. 6.00 w Udrzynku, w Gospodarstwie Przy piecu - fajnym gospodarstwie z jurtami mongolskimi, a zakończenie około godz. 12.30. Po spacerze w terenie przewidziane jest ognisko z innymi atrakcjami. Przewodnikiem grupy będzie przyrodnik Rafał Wyszyński z Mazovian Wildlife.

REKLAMA

Jak mówią organizatorzy:

- Wyruszymy odkrywać nadbużańską przyrodę! Skupimy się na jej skrzydlatych mieszkańcach i ich jesiennej wędrówce, w trakcie której wiele z nich jest w naszych okolicach gościnnie i tylko na chwilę.

Wycieczka organizowana jest w ramach projektu "Z Tatą w przyrodę" współfinansowanego ze środków Powiatu Wyszkowskiego. Dzięki dofinansowaniu udział w wycieczce dla ojców i dzieci z Powiatu Wyszkowskiego jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i zgłoszenia - telefonicznie pod numer 607 168 295 (Łukasz). Zapraszamy!

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
I tak zrobią jak im pasuje. Tylko inaczej to nazwą i tyle.
Heniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Wydaję mi się, że priorytetem jest zmiana terenów rolnych na zabudowę wielorodzinną, a nie poszerzenie cmentarza, manipulacja. Ten cmentarz to tylko po to by zamydlić oczy nam mieszkańcom, którzy o takie zmiany dla siebie walczymy po kilkanaście lat. Jednak dostajemy informacje „dla pojedynczych działek studium nie zmieniamy, jest to zbyt kosztowne”. A tu proszę, jest inwestor są i szybkie zmiany. Podobnie ze zmianą planów miejscowych, tam gdzie inwestor tam są one dokonane. Przykre, ale co my zwykli ludzie możemy.
Juliusz

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA