REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Upamiętnią tragiczną rocznicę

Miasto

Prawo i Sprawiedliwość w Wyszkowie zaprasza mieszkańców Wyszkowa na uroczyste obchody upamiętniające 83. rocznicę napaści sowietów na Polskę.

REKLAMA

Uroczystości rocznicowe rozpoczną się 17 września (sobota) o godz. 11.00 przy Pomniku Gloria Victis w Wyszkowie. W programie m.in. rys historyczny, modlitwa za ofiary oraz złożenie kwiatów i wiązanek.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Obserwator
A może partia rządzącą tak by zrobiła remont tego pomnika a nie tylko kwiatuszkami przykrywała rozpadająca je konstrukcję. Opieka nad miejscami pamięci narodowej należy do wojewody i tam są na ten cel pieniądze. To jest zadanie rządowe a nie samorządowe.
okopress
Patrioty w onucach będą zgrywać patriotów. Cyrk.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Do Mańka dobrze mówisz, popieram twą tezę
Irek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
A co po drugiej stronie Pultuskiej naprzeciwko cmentarza komunalnego jest szykowane dokładnie za pomnikami Skwary . Czy też miejsce na nowe bloki ?
Polonez
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA