REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Zabierz psa na spacer socjalizacyjny w plenerze

Turystyka

Razem z Joanną Kowalską, dyplomowanym behawiorystą - praktykiem, zoopsychologiem i trenerem psów zapraszamy 23 kwietnia na spacer socjalizacyjny dla psów - tym razem w plenerze.

REKLAMA

NA SPACER OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! NALEŻY PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ NA WWW.FACEBOOK.COM/ROK.DOG.WYSZKOW BĄDŹ SKONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE.

Czym jest spacer i kto może brać w nim udział?

W spacerze mogą brać udział psy agresywne, z problemami behawioralnymi. Psiaki, które nie mają problemów z komunikacją będą miały okazje ciekawie spędzić czas, natomiast psy, które mają problemy behawioralne będą mogły nabierać kompetencji przebywania w towarzystwie swojego gatunku oraz uczyć się prawidłowej komunikacji. 

W najbliższą niedzielę tj. 23 kwietnia, o godz. 12:00 spotykamy się a rogu ul. Łącznej i Na Skarpie. Zaczynamy od krótkiego omówienia zasad, których należy przestrzegać w trakcie spaceru. 

ZABIERAMY ZE SOBĄ:

- psy agresywne - założony wcześniej kaganiec

- smycze zwykłe/przepinane, NIE automatyczne

- wodę i miskę dla psa

- dobrze dopasowaną obrożę (między skórę, a obroże powinny zmieścić się tylko 2 palce)

Zapisy prowadzone są przez fb, bądź tel. 732-131-576

Koszt spaceru to 30 zł (obecne psiaki pod opieką mają wstęp wolny). Zajęcia nie są konsultacją behawioralną - mają za zadanie przyzwyczaić Twojego psa do spokojnego przebywania w towarzystwie innych psów. Spacer prowadzi Joanna Kowalska - behawiorysta - praktyk/ zoopsycholog/ trener psów. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


spacer socjalizacyjnypiesWyszkówJoanna Kowalska

Komentarze

Suchy
Ma padać deszcz i psy uciekną. I będzie po spacerze.
Uczestniczka
Suchy nie padało, psy nie pouciekały, było fajnie ;)
PIS
W ostatnim czasie nasz największy i najwierniejszy przyjaciel i koalicjant pan Zbyszek został skrzywdzony przez wrogie wobec systemu media. Napadnięto na niego i jego rodzinę za walkę o swoje. Chciałbym zaproponować zorganizowanie marszu w jego obronie. Niech miejsce i trasę wyznaczą nasze władze, żeby ludzie mogli się zebrać i wyrazić swój protest przeciwko temu atakowi.
Gdzie wasze sumienie
Pan Zbyszek największy sojusznik PIS został zaatakowany przez wrogie media. Czy doczekamy się marszu protestu w tej sprawie?
Johan
Hahaha 30 zeta za 1.5 h spacer z psem. Ja chodzę że swoim chodzę po osiedlu i to za darmo. I jakie wymagania ???????????????? Powodzenia dla Pani Behawiorystki
Pis
Koledzy z PIS. Staniecie w końcu w obronie swojego największego przyjaciela Zbigniewa. Kiedy organizujemy marsz poparcia wobec tego ataku wrogich mediów? No i oczywiście trzeba zaprotestować przeciw przyjęciu unijnych pieniędzy. Niech inni te pieniądze przyjmują jak są głupi a my bądźmy z daleka od tego.
Pis
Zróbmy marsz poparcia dla naszych z solidarnej i Pana Zbigniewa zaatakowanych przez wrogie media. Przeciwko przyjmowaniu pieniędzy z Unii i z wyrazami poparcia w obronie posad. Przecież oni ramie w ramie są sojusznikami Pisu i mają takie same poglądy jak my

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

22-latka zginęła na miejscu. Szła pieszo "ósemką" (AKTUALIZACJA)
Samobój? Tylko szkoda kierowcy.
Dyniek
Wandale dewastują teren i infrastrukturę SP nr 4
Nie było innego pomysłu na pozbycie się zaspanego Wysockiego, co teraz rzeźbi w "ochronie środowiska".
Katarzyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Wtorek
Maj 2023
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

REKLAMA