REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Zabierz psa na spacer socjalizacyjny

Turystyka

Razem z Joanną Kowalską, dyplomowanym behawiorystą - praktykiem, zoopsychologiem i trenerem psów zapraszamy 9 lipca na spacer socjalizacyjny dla psów.

Galeria zdjęć


REKLAMA

NA SPACER OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NALEŻY PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE WE WIADOMOŚCI PRYWATNEJ NA WWW.FACEBOOK.COM/ROK.DOG.WYSZKOW BĄDŹ SKONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE.

Czym jest spacer i kto może brać w nim udział?

W spacerze mogą brać udział psy agresywne, z problemami behawioralnymi. Psiaki, które nie mają problemów z komunikacją będą miały okazje ciekawie spędzić czas, natomiast psy, które mają problemy behawioralne będą mogły nabierać kompetencji przebywania w towarzystwie swojego gatunku oraz uczyć się prawidłowej komunikacji. W najbliższą niedzielę tj. 9 lipca o godz. 18:30 spotykamy się w parku na górce koło Urzędu Miejskiego. Zaczynamy od krótkiego omówienia zasad, których należy przestrzegać w trakcie spaceru.

ZABIERAMY ZE SOBĄ:

- psy agresywne - założony wcześniej kaganiec

- smycze zwykłe/przepinane, NIE automatyczne

- wodę i miskę dla psa

- dobrze dopasowaną obrożę (między skórę, a obroże powinny zmieścić się tylko 2 palce)

Zapisy prowadzone są przez fb, bądź tel. 732-131-576

Koszt spaceru to 30 zł. Zajęcia NIE są konsultacją behawioralną - mają za zadanie przyzwyczaić Twojego psa do spokojnego przebywania w towarzystwie innych psów.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


spacer socjalizacyjnypiesWyszkówJoanna Kowalska

Komentarze

Suchy
Ma padać deszcz i psy uciekną. I będzie po spacerze.
Uczestniczka
Suchy nie padało, psy nie pouciekały, było fajnie ;)
PIS
W ostatnim czasie nasz największy i najwierniejszy przyjaciel i koalicjant pan Zbyszek został skrzywdzony przez wrogie wobec systemu media. Napadnięto na niego i jego rodzinę za walkę o swoje. Chciałbym zaproponować zorganizowanie marszu w jego obronie. Niech miejsce i trasę wyznaczą nasze władze, żeby ludzie mogli się zebrać i wyrazić swój protest przeciwko temu atakowi.
Gdzie wasze sumienie
Pan Zbyszek największy sojusznik PIS został zaatakowany przez wrogie media. Czy doczekamy się marszu protestu w tej sprawie?
Johan
Hahaha 30 zeta za 1.5 h spacer z psem. Ja chodzę że swoim chodzę po osiedlu i to za darmo. I jakie wymagania ???????????????? Powodzenia dla Pani Behawiorystki
Pis
Koledzy z PIS. Staniecie w końcu w obronie swojego największego przyjaciela Zbigniewa. Kiedy organizujemy marsz poparcia wobec tego ataku wrogich mediów? No i oczywiście trzeba zaprotestować przeciw przyjęciu unijnych pieniędzy. Niech inni te pieniądze przyjmują jak są głupi a my bądźmy z daleka od tego.
Pis
Zróbmy marsz poparcia dla naszych z solidarnej i Pana Zbigniewa zaatakowanych przez wrogie media. Przeciwko przyjmowaniu pieniędzy z Unii i z wyrazami poparcia w obronie posad. Przecież oni ramie w ramie są sojusznikami Pisu i mają takie same poglądy jak my

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA