REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Zabierz psa na spacer socjalizacyjny

Miasto

Razem z Joanną Kowalską, dyplomowanym behawiorystą - praktykiem, zoopsychologiem i trenerem psów zapraszamy 18 września na kolejny spacer socjalizacyjny dla psów w Wyszkowie

REKLAMA

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA WYDARZENIE NALEŻY PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE WE WIADOMOŚCI PRV NA WWW.FACEBOOK.COM/ROK.DOG.WYSZKOW

Czym jest spacer i kto może brać w nim udział?

Na spacerze psiaki, które nie mają problemów z komunikacją będą miały okazje ciekawie spędzić czas, natomiast psy, które mają problemy behawioralne będą mogły nabierać kompetencji przebywania w towarzystwie swojego gatunku oraz uczyć się prawidłowej komunikacji. W najbliższą sobotę tj. 18 września o godz. 16:00 spotykamy się na górce koło Urzędu Miejskiego w parku K.F. Wazy w Wyszkowie. Zaczynamy od krótkiego omówienia zasad, których należy przestrzegać w trakcie spaceru.

W SPACERACH MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ PSY AGRESYWNE

ZABIERAMY ZE SOBĄ:

- psy agresywne - założony wcześniej kaganiec

- smycze zwykłe/ przepinane, NIE automatyczne (mogą być linki treningowe)

- wodę i miskę dla psia

- dobrze dopasowaną obrożę (między skórę, a obroże powinny zmieścić się tylko 2 palce)

Zapisy prowadzone są przez fb, bądź tel. 603-651-037. Koszt spaceru to 20zł (obecne psiaki pod moją opieką mają wstęp wolny). Zajęcia nie są konsultacją behawioralną - mają za zadanie przyzwyczaić Twojego psa do spokojnego przebywania w towarzystwie innych psów. Spacer prowadzi Joanna Kowalska - behawiorysta - praktyk/ zoopsycholog/ trener psów.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Suchy
Ma padać deszcz i psy uciekną. I będzie po spacerze.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
I tak zrobią jak im pasuje. Tylko inaczej to nazwą i tyle.
Heniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Wydaję mi się, że priorytetem jest zmiana terenów rolnych na zabudowę wielorodzinną, a nie poszerzenie cmentarza, manipulacja. Ten cmentarz to tylko po to by zamydlić oczy nam mieszkańcom, którzy o takie zmiany dla siebie walczymy po kilkanaście lat. Jednak dostajemy informacje „dla pojedynczych działek studium nie zmieniamy, jest to zbyt kosztowne”. A tu proszę, jest inwestor są i szybkie zmiany. Podobnie ze zmianą planów miejscowych, tam gdzie inwestor tam są one dokonane. Przykre, ale co my zwykli ludzie możemy.
Juliusz

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA