REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Siatkówka plażowa gościła w Długosiodle

Sport

Na zakończenie wakacji Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło zorganizowało II Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Jak na poprzednich zawodach sportowych dopisali zarówno zawodnicy jak i publiczność.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Po kilku godzinach zmagań rozegrano mecze półfinałowe. Tomasz Wiącek i Kamil Juszczyński pokonali 21:11 Tomasza Nastaja i Pawła Dąbrowskiego, zaś Maciej Osłowski i Jakub Wiedeński zwyciężyli 21:8 Tobiasza Gołębiewskiego i Sławomira Maciejewskiego. W finale Maciej Osłowski i Jakub Wiedeński wygrali 21:18 z parą Tomasz Wiącek i Kamil Juszczyński. Trzecie miejsce wywalczyli Tomasz Nastaj i Paweł Dąbrowski, którzy dosyć „gładko ” 21:5 uporali się z Tobiaszem Gołębiewskim i Sławomirem Maciejewskim. Zwycięzcom gratulujemy i już zapraszamy na kolejny turniej tym razem do Starego Bosewa. 24 września odbędzie Jednodniowy Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej. Organizatorem całego cyklu zawodów jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Organizatorzy

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Gmina DługosiodłoStowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy DługosiodłoDrugi Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Do Mańka dobrze mówisz, popieram twą tezę
Irek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
A co po drugiej stronie Pultuskiej naprzeciwko cmentarza komunalnego jest szykowane dokładnie za pomnikami Skwary . Czy też miejsce na nowe bloki ?
Polonez
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA