REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Wesoło, sportowo i muzycznie w Deskurowie

Rozrywka

W ostatnią niedzielę wakacji w Deskurowie na placu zabaw odbył się festyn integracyjny mieszkańców Deskurowa i Ślubowa.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Imprezę otworzyły sołtys Danuta Napiórkowska i naczelnik wydziału promocji Edyta Wittich. Było gwarno i wesoło. Atrakcji było co niemiara, ale wśród dzieci największym powodzeniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, warkoczyki, wata cukrowa, popcorn i konkursy sprawnościowe. Wszystkim bardzo podobał się występ grupy pokazowej z CEZiU Kopernik w Wyszkowie pod kierownictwem Andrzeja Grajczyka. Oprawę muzyczną zapewnił Dj Artur. Można też było zjeść smaczne dania z grilla, pajdę chleba ze smalcem i z ogórkiem, owoce, słodycze i przepyszne ciasta przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Deskuranki”.

Organizatorzy dziękują za wsparcie  burmistrzowi Wyszkowa, Bankowi Spółdzielczemu z Wyszkowa, dyrekcji CEZiU Kopernik Wyszków, Annie Bartnickiej - Gabinet Kosmetyczny Estetica Wyszków, Anastasii Kurinovej - pielęgniarce, kosmetolog, Annie Skoczeń - „Lua butik” Wyszków, Studiu Fitness „Sylwetka Zdrowia” Wyszków, Actin Sport & SPA Radzymin, Anecie Napiórkowskiej „Na słodko” Deskurów. 

Organizatorzy

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


DeskurówŚlubów Festyn Integracyjny mieszkańców Deskurowa i ŚlubowaWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
I tak zrobią jak im pasuje. Tylko inaczej to nazwą i tyle.
Heniek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Wydaję mi się, że priorytetem jest zmiana terenów rolnych na zabudowę wielorodzinną, a nie poszerzenie cmentarza, manipulacja. Ten cmentarz to tylko po to by zamydlić oczy nam mieszkańcom, którzy o takie zmiany dla siebie walczymy po kilkanaście lat. Jednak dostajemy informacje „dla pojedynczych działek studium nie zmieniamy, jest to zbyt kosztowne”. A tu proszę, jest inwestor są i szybkie zmiany. Podobnie ze zmianą planów miejscowych, tam gdzie inwestor tam są one dokonane. Przykre, ale co my zwykli ludzie możemy.
Juliusz

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA