REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Piknik rodzinny w Białymbłocie

Rozrywka

W niedzielę, 28 sierpnia, mieszkańcy gminy Brańszczyk oraz goście wzięli udział w pikniku rodzinnym w kąciku rekreacyjnym w Białymbłocie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Popołudnie upłynęło w rodzinnej atmosferze. Piknik otworzył wójt gminy Brańszczyk Wiesław Przybylski, który życzył obecnym dobrej zabawy. Około godziny 17:00 na scenie pojawili się aktorzy, którzy rozbawili najmłodszych. Aktorzy Wojciech Kobiałko i Monika Lecińska wcielili się w role Jasia i Małgosi z "Zaczarowanego lasu". Dodatkowymi atrakcjami były animacje dla dzieci, malowanie buziek, warkoczyki oraz dmuchana zjeżdżalnia, która cieszyła się największym zainteresowaniem najmłodszych. Wieczorną potańcówkę poprowadził zespół "Twist". Wszystkim dziękujemy za przybycie. Organizatorami byli Gmina Brańszczyk, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Inicjatywa Stowarzyszenie Białebłota.

Centrum Kultury w Brańszczyku

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Białebłotogmina Brańszczykpiknik rodzinny

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Do Mańka dobrze mówisz, popieram twą tezę
Irek
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
A co po drugiej stronie Pultuskiej naprzeciwko cmentarza komunalnego jest szykowane dokładnie za pomnikami Skwary . Czy też miejsce na nowe bloki ?
Polonez
Powiększyć teren pod cmentarz, a przy okazji pod bloki
Parafialny Idziego zapchany. Na Rybienku też ciasno. Pozostaje tylko komunalny który też nie jest z gumy. To logiczne i perspektywiczne myślenie w kategoriach dłuższych niż jedna czy dwie kadencje. Tereny pod bloki też już powoli się kurczą więc trzeba już teraz pomyśleć i przygotować rezerwę jeśli się myśli o ściąganiu nowych mieszkańców w przyszłości.
Maniek

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA